Sisukord
Äriuudised
Postimees
19.03.2018
Eesti Kümned vagunid ootavad roostetades oma saatust Teadlastel pole seakatku uurimiseks raha Majandus Panganduses toimusid kümne aasta suurimad muutused Eesti ettevõtjate edu Hiinas: visiitkaart võta vastu kahe käega ja poliitikast ära räägi Välismaa «Sõpradena me enam elama ei hakka, aga naabritena saame hakkama!» Putinile koguti hääli odava konservkala ja juurikatega (1) Rindel asuv küla värvis end Ukraina värvidesse (2) Arvamus Vastukaja: lugemistunnid kohustuslikuks! (2) Arved Breidaks: sünnitusmaja asendub vanadekoduga (20) Aadu Must: kaks nädalat pärast tselluloosisõja algust (56) Tea Varrak: õnneks on vaja õppida! (3) Juhtkiri: asendamatu Putin (5) Edasi 1989. aastal: rahupreemia Nõukogude juhile Kultuur Kõigil tuleb leida oma rada Psühhedeelia ja maagiline Tallinn Sport Klæbo tegi ajalugu, üks eestlane esisajas Rauno Nurger tuleb koondisse. «Olen seda väga kaua oodanud.» Balti liigas konkurentsist pudenenud Selver maksab kooliraha Kommentaar: terve mõistusega videokohtunik Tartu Uue valla sõidukite liikluskindlustuse hind tõusis lakke (1) Leedu reisisell tegi viies Tartu hotellis külma arve Greete Palgi: kas seksida tahad? (4) Rahasüsti saanud hoov vaimustab kooliperet juba enne valmimist Veikko Täär: keskeakriis kõlab vägevamalt, kui see tegelikult on Tartu poiste mäng võib igaühe eksootikasse viia Janno Zõbin: mõistkem lätlasi, aga jäägem ka idaeurooplasteks Prohveti poolik ennustus Vaata, milliseid meeleolukaid hetki jäädvustati 24. veebruaril «Eesti minutil» Tartumaal ja Jõgevamaal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kümned vagunid ootavad roostetades oma saatust

3 min lugemist
Vaid mõne aasta eest sõitsid need rongid Eesti rööbasteedel. Suurem lootus taas raudteele pääseda on kupee- või Tartu rongi I klassi vagunitel. FOTO: Sander Ilvest

Puupliit sisse ja Kasahstani steppi – selline on Eesti rööbastelt kõrvale tõrjutud Edelaraudtee vagunite uus elu, kui neil veab. Aga kõigil ilmselt ei vea.

Tellijale Tellijale

Kümned vagunid seisavad juba aastaid Tallinn-Väikse jaamas ja roostetavad, sest Elroni «porgandite» saabudes 2014. aastal neil enam Eesti rööbastele asja polnud.

«Kuna Eestis neid liinile saata ei saa, siis me vaikselt remondime neid ja müüme Kesk-Aasiasse,» rääkis Ühinenud Depoode turundusdirektor Mart Kirsipuu Tallinn-Väikse depoos ringkäiku tehes.

17.03.2018 20.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto