Sisukord
Tartu
Postimees
19.03.2018
Eesti Kümned vagunid ootavad roostetades oma saatust Teadlastel pole seakatku uurimiseks raha Majandus Panganduses toimusid kümne aasta suurimad muutused Eesti ettevõtjate edu Hiinas: visiitkaart võta vastu kahe käega ja poliitikast ära räägi Välismaa «Sõpradena me enam elama ei hakka, aga naabritena saame hakkama!» Putinile koguti hääli odava konservkala ja juurikatega (1) Rindel asuv küla värvis end Ukraina värvidesse (2) Arvamus Vastukaja: lugemistunnid kohustuslikuks! (2) Arved Breidaks: sünnitusmaja asendub vanadekoduga (20) Aadu Must: kaks nädalat pärast tselluloosisõja algust (56) Tea Varrak: õnneks on vaja õppida! (3) Juhtkiri: asendamatu Putin (5) Edasi 1989. aastal: rahupreemia Nõukogude juhile Kultuur Kõigil tuleb leida oma rada Psühhedeelia ja maagiline Tallinn Sport Klæbo tegi ajalugu, üks eestlane esisajas Rauno Nurger tuleb koondisse. «Olen seda väga kaua oodanud.» Balti liigas konkurentsist pudenenud Selver maksab kooliraha Kommentaar: terve mõistusega videokohtunik Tartu Uue valla sõidukite liikluskindlustuse hind tõusis lakke (1) Leedu reisisell tegi viies Tartu hotellis külma arve Greete Palgi: kas seksida tahad? (4) Rahasüsti saanud hoov vaimustab kooliperet juba enne valmimist Veikko Täär: keskeakriis kõlab vägevamalt, kui see tegelikult on Tartu poiste mäng võib igaühe eksootikasse viia Janno Zõbin: mõistkem lätlasi, aga jäägem ka idaeurooplasteks Prohveti poolik ennustus Vaata, milliseid meeleolukaid hetki jäädvustati 24. veebruaril «Eesti minutil» Tartumaal ja Jõgevamaal Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Uue valla sõidukite liikluskindlustuse hind tõusis lakke

2 min lugemist
Töö ja kohustuste poolest oleme endiste valdade õigusjärglased, aga selgus, et liikluskindlustuses me seda ei ole, märkis Peipsiääre abivallavanem Peeter Kiuru ja lisas, et Alatskivi endise vallamaja ees seisvatele sõidukitele liikluskindlustust tehes selgus, et makse on nüüd automaatselt kaks korda kallim. FOTO: Andrus Salu

Haldusreformi käigus minevikuks saanud Alatskivi valla vallamaja ees seisavad nüüd küll kohalike teada-tuntud sõidukid, kuid neil on nüüd uus omanik, uus Peipsiääre vald. Peeter Kiuru, Peipsiääre abivallavanem, ja valla majandusosakonna juhataja Kalmar Raudsepp pole aga vastse valla 22 sõidukist rääkides sugugi rõõmsad, sest omavalitsuse busside-autode liikluskindlustuse makse tõusis halva üllatusena lakke. If Kindlustuse teatel on sama kogenud teisedki uued omavalitsused. 

Tellijale

Haldusreformi käigus tekkinud uued omavalitsused on ametlikult uued juriidilised isikud, mis on kindlustusfirmadele puhtad lehed. See tähendab, näiteks uues Peipsiääre vallas on valla 22 sõiduki liikluskindluse makse automaatselt kaks korda kallim kui seni.

Liikluskindlustuse fondi kommunikatsioonijuht Kati Varblane tõdes, et kui kindlustusfirma ei tea uue ettevõtte tausta, hinnatakse selle riske kõrgemalt. «Selline on kindlustusfirmade hinnapoliitika,» ütles ta.

17.03.2018 20.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto