Sisukord
Tartu
Postimees
19.03.2018
Eesti Kümned vagunid ootavad roostetades oma saatust Teadlastel pole seakatku uurimiseks raha Majandus Panganduses toimusid kümne aasta suurimad muutused Eesti ettevõtjate edu Hiinas: visiitkaart võta vastu kahe käega ja poliitikast ära räägi Välismaa «Sõpradena me enam elama ei hakka, aga naabritena saame hakkama!» Putinile koguti hääli odava konservkala ja juurikatega (1) Rindel asuv küla värvis end Ukraina värvidesse (2) Arvamus Vastukaja: lugemistunnid kohustuslikuks! (2) Arved Breidaks: sünnitusmaja asendub vanadekoduga (20) Aadu Must: kaks nädalat pärast tselluloosisõja algust (56) Tea Varrak: õnneks on vaja õppida! (3) Juhtkiri: asendamatu Putin (5) Edasi 1989. aastal: rahupreemia Nõukogude juhile Kultuur Kõigil tuleb leida oma rada Psühhedeelia ja maagiline Tallinn Sport Klæbo tegi ajalugu, üks eestlane esisajas Rauno Nurger tuleb koondisse. «Olen seda väga kaua oodanud.» Balti liigas konkurentsist pudenenud Selver maksab kooliraha Kommentaar: terve mõistusega videokohtunik Tartu Uue valla sõidukite liikluskindlustuse hind tõusis lakke (1) Leedu reisisell tegi viies Tartu hotellis külma arve Greete Palgi: kas seksida tahad? (4) Rahasüsti saanud hoov vaimustab kooliperet juba enne valmimist Veikko Täär: keskeakriis kõlab vägevamalt, kui see tegelikult on Tartu poiste mäng võib igaühe eksootikasse viia Janno Zõbin: mõistkem lätlasi, aga jäägem ka idaeurooplasteks Prohveti poolik ennustus Vaata, milliseid meeleolukaid hetki jäädvustati 24. veebruaril «Eesti minutil» Tartumaal ja Jõgevamaal Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Veikko Täär: keskeakriis kõlab vägevamalt, kui see tegelikult on

3 min lugemist
Väike muie huulil ning sihid silme ees. Veikko Tääri sõnul pole keskeakriis muud kui plaanide ümbermõtestamine, ise ta pole seda aga läbi elanud. FOTO: Kristjan Teedema

Lõunakeskuse Apollo kinos jõuab 24. märtsil tartlaste ette Gerda Kordemetsa lavastus «Mehed», milles kolm sõpra – kolm näitlejat Tiit Sukk, Margus Prangel ja Veikko Täär – toovad eneseiroonia kaitsekihi alt välja hulga isiklikke läbielamisi, keskeakriisi, eneseteostuse vajakajäämisi ja tunnustuse nappuse. Kümmekond päeva enne Tartu esietendust rääkis Veikko Täär Tartu Postimehele, et publiku senine tagasiside on tõestanud, et lavastuses käsitletavad teemad lähevad inimestele väga korda.

Tellijale

Veikko Täär, lavastuses «Mehed» on põhirõhk keskeakriisil. Miks?

Keskeakriis on ilmselt meie endi väljamõeldis. Teatud vanuses, kui üht-teist on juba saavutatud ja kogetud, aga samas tuntakse end elujõulisena, võib tekkida hetk, kus tuleb endalt küsida, milliseid sihte nüüd siis seada. Seda küsimise aega peetaksegi keskeakriisiks. Kõlab vägevamalt kui see tegelikult on. Mina ise pole seda tunnet tundnud, aga saan aru, kui sellest räägitakse. On küsitav, kas see on ikka kriis, võib-olla lihtsalt sihtide seadmine.

17.03.2018 20.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto