Sisukord
Uudised
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vallavanem jättis vallalehest arvamusartikli välja tugevama õigusega

2 min lugemist
FOTO: Artur Kuusi illustratsioon

Ülehomme ilmub värske Jõgeva Valla Teataja, mis potsatab tasuta kõikidesse Jõgeva valla postkastidesse. Nagu tavaliselt vallalehtedes, saavad vallakodanikud sealt lugeda lähiajal vallas toimunud ning ees ootavatest sündmustest. Ka võtavad seal sõna kohalikud vallajuhid.

Tellijale

Siiski jääb neljapäeval ilmuvast värskest Jõgeva vallalehe numbrist rahval lugemata Jõgeva vallavolikogu opositsiooni kuuluva valimisliidu Vooremaa liikme Valdi Reinase arvamusartikkel pealkirjaga «Õigusest, õiglusest ja võimust», sest vallavanem Aare Olgo keeldus artiklit avaldamast.

«Sain kirja vallalehe toimetajalt, et vallavanema otsusega ilmub 22. märtsi lehes hoopis Kaido Väljaotsa (ka valimisliidu Vooremaa liige – toim) lugu ja Valdi Reinase oma ei ilmu. Kirjas seisis, et kui soovin põhjendust või selgitust, pean küsima vallavanemalt,» meenutas nädalataguseid sündmusi valimisliidu Vooremaa ja Jõgeva vallavolikogu liige Terje Rudissaar.

19.03.2018 21.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto