Sisukord
Uudised
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (3) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (1) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (1) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (1) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Juhtkiri: koroona koduõuel Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (1) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vallavanem jättis vallalehest arvamusartikli välja tugevama õigusega

2 min lugemist
FOTO: Artur Kuusi illustratsioon

Ülehomme ilmub värske Jõgeva Valla Teataja, mis potsatab tasuta kõikidesse Jõgeva valla postkastidesse. Nagu tavaliselt vallalehtedes, saavad vallakodanikud sealt lugeda lähiajal vallas toimunud ning ees ootavatest sündmustest. Ka võtavad seal sõna kohalikud vallajuhid.

Tellijale

Siiski jääb neljapäeval ilmuvast värskest Jõgeva vallalehe numbrist rahval lugemata Jõgeva vallavolikogu opositsiooni kuuluva valimisliidu Vooremaa liikme Valdi Reinase arvamusartikkel pealkirjaga «Õigusest, õiglusest ja võimust», sest vallavanem Aare Olgo keeldus artiklit avaldamast.

«Sain kirja vallalehe toimetajalt, et vallavanema otsusega ilmub 22. märtsi lehes hoopis Kaido Väljaotsa (ka valimisliidu Vooremaa liige – toim) lugu ja Valdi Reinase oma ei ilmu. Kirjas seisis, et kui soovin põhjendust või selgitust, pean küsima vallavanemalt,» meenutas nädalataguseid sündmusi valimisliidu Vooremaa ja Jõgeva vallavolikogu liige Terje Rudissaar.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto