Sisukord
Auto
Tänane leht
24.03.2018
Eesti IRL pakub Simsonile ositi tasuta ühistransporti (6) Rikas Tallinn kui vaene maatamees (1) Välismaa Prantsusmaa pantvangikriisi lahendas kangelaslik sandarm (2) Eesti otsustab Vene diplomaatide väljasaatmise nädala alguses (18) Keemiarünnakus kannatada saanud politseinik pääses koju (1) Arvamus Kas jackpot tuleb liiga vara? Juhtkiri: Euroopa vaevaline ühtsus Venemaa kiuste (10) Uus täht on sündimas (4) Hirm ja õnnistus Vana sõbra vaim kummitab (1) EKI keelekool: võimuvertikaali vaierid Tunne Kelam: kas me sellist vabadust tahtsimegi? (20) Kadri Mälk: kuidas surra. EV 100 (3) Edasi 1990. aastal: EKP kongressi esimesel päeval üllatusi ei olnud (2) Teeme korraliku rahvastikustrateegia – kodanikud tulevad riigikogule appi (29) Kristina Herodes: kuidas saaks hommikud õigeks keerata? (6) Kultuur Noor ja värske džäss Aja auk. Mees, kes istus Elvis Presley isa surnuks Sport FIA võttis mõistuse pähe ja lõi punktikatsel korra majja Kuressaares tuleb suur finaal Tali ja Keele vahel Eesti paneb end vabatahtlikult proovile Kukepoks Thamesi jõel ehk lahing sõudepaatidel maine nimel Maratonitrio asub uut sinilindu püüdma, mis polegi nii kerge Marek Tiits: hirm initsiatiivi ees Tallinn Rikas Tallinn kui vaene maatamees (1) AK Pro domo sua (4) Puuingel, kes polegi puust Vikerkaar loeb. Tallinna Linnamuuseumi avastamata aarded Lapsepõlve lihtsust otsimas Maailmakorra alus on inimsust kaitsev riik (2) Aja auk. Mees, kes istus Elvis Presley isa surnuks Noor ja värske džäss Kas eesti filmi kuldaeg saab kohe läbi? Tunne Kelam: kas me sellist vabadust tahtsimegi? (20) Teeme korraliku rahvastikustrateegia – kodanikud tulevad riigikogule appi (29) Peeter Langovitsi tagasivaade: liinile sõitis eurotramm Teadlaste hulk kasvab, aga vahendite hulk jääb samaks. Kuus küsimust teaduse valikutest (1) Arter Telehommikud: ärka ja sära (või maga edasi)! Arteri suur intervjuu robootikateadlase Maarja Kruusmaaga: mõtlemine, kas olen piisavalt tasemel, ei vii edasi. Tegutseda tuleb! (2) VIDEO: Kuidas saada endale superkõhulihased? Filmiarvustus «Kaalust alla»: naerusuine nädalalõpp Helena Maria Reisner: lastele ei tohi valetada! (3) Vallasemad said peksa mis hirmus Tuhk ja tolm: moodsas restoranis võib taldrikult leida mõlemat Galerii: 5 kõige rabavamat elektriautot Genfi autonäituselt! Galerii: Mis oli kõige, kõige... Genfi autonäitusel? Keda peab Genfis kindlasti vaatama? Galerii: Kas see on tõesti tulevik? Kõige põnevamad ideeautod Genfi autonäituselt VIDEO. Mis värv teeb sind võitmatuks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Galerii: Mis oli kõige, kõige... Genfi autonäitusel? Keda peab Genfis kindlasti vaatama?

2 min lugemist
FOTO: Esta Tatrik

Mis oli Genfis seekord kõige kiirem, kuldsem, kirvem? Lisaks peab Genfi näitusel alati olema lendav auto, Bugatti ja mõni üle võlli tuuning. Kelleta veel läbi ei saa?

Tellijale Tellijale

Näituse kõige, kõige …

… kiiremCorbellati Missile vähetuntud Itaalia tootjalt. 1800 hj! 2350 Nm! 1950ndate ja 1960ndate Le Mansi võidusõiduautode välimusest inspireeritud. Ja pange nüüd tähele: tippkiirus 500 km/h! Seda on rohkem kui Bugatti Chironil ja kõvasti rohkem, kui piisaks selleks, et mitu korda järjest surma saada.

…. lahedama jalgratta auhind läheb Bridgestone’ile. Elektrirattad ei andnud näolegi.

… töökama ajakirjaniku tiitel kuulub Itaalia teletiimile, kes ei kohku tagasi millegi ees, kui on vaja lugu koju tuua. Uudiseid sellest, mis on uue A-klassi põhja all, ootab Itaalia telepublik kannatamatult.

… suurema looma tõi kohale Peugeot. 5 meetrit kõrge ja 12 meetrit pikk lõvi sündis tähistamaks margi 160. aastapäeva.

… kuldsem. See Rolls-Royce’i logoks vormitud kullatükk kuulub väidetavalt ühele Araabia šeigile.

… kirvem. Tiitel läheb jagamisele 1941. aasta Willise ja SsangYong Musso vahel.

Kohustuslik kava

Genfi näitusel peab alati olema lendav auto, Bugatti ja mõni üle võlli tuuning. Kelleta veel ei saa?

23.03.2018 26.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto