Sisukord
Arter
Tänane leht
24.03.2018
Eesti IRL pakub Simsonile ositi tasuta ühistransporti (6) Rikas Tallinn kui vaene maatamees (1) Välismaa Prantsusmaa pantvangikriisi lahendas kangelaslik sandarm (2) Eesti otsustab Vene diplomaatide väljasaatmise nädala alguses (18) Keemiarünnakus kannatada saanud politseinik pääses koju (1) Arvamus Kas jackpot tuleb liiga vara? Juhtkiri: Euroopa vaevaline ühtsus Venemaa kiuste (10) Uus täht on sündimas (4) Hirm ja õnnistus Vana sõbra vaim kummitab (1) EKI keelekool: võimuvertikaali vaierid Tunne Kelam: kas me sellist vabadust tahtsimegi? (20) Kadri Mälk: kuidas surra. EV 100 (3) Edasi 1990. aastal: EKP kongressi esimesel päeval üllatusi ei olnud (2) Teeme korraliku rahvastikustrateegia – kodanikud tulevad riigikogule appi (29) Kristina Herodes: kuidas saaks hommikud õigeks keerata? (6) Kultuur Noor ja värske džäss Aja auk. Mees, kes istus Elvis Presley isa surnuks Sport FIA võttis mõistuse pähe ja lõi punktikatsel korra majja Kuressaares tuleb suur finaal Tali ja Keele vahel Eesti paneb end vabatahtlikult proovile Kukepoks Thamesi jõel ehk lahing sõudepaatidel maine nimel Maratonitrio asub uut sinilindu püüdma, mis polegi nii kerge Marek Tiits: hirm initsiatiivi ees Tallinn Rikas Tallinn kui vaene maatamees (1) AK Pro domo sua (4) Puuingel, kes polegi puust Vikerkaar loeb. Tallinna Linnamuuseumi avastamata aarded Lapsepõlve lihtsust otsimas Maailmakorra alus on inimsust kaitsev riik (2) Aja auk. Mees, kes istus Elvis Presley isa surnuks Noor ja värske džäss Kas eesti filmi kuldaeg saab kohe läbi? Tunne Kelam: kas me sellist vabadust tahtsimegi? (20) Teeme korraliku rahvastikustrateegia – kodanikud tulevad riigikogule appi (29) Peeter Langovitsi tagasivaade: liinile sõitis eurotramm Teadlaste hulk kasvab, aga vahendite hulk jääb samaks. Kuus küsimust teaduse valikutest (1) Arter Telehommikud: ärka ja sära (või maga edasi)! Arteri suur intervjuu robootikateadlase Maarja Kruusmaaga: mõtlemine, kas olen piisavalt tasemel, ei vii edasi. Tegutseda tuleb! (2) VIDEO: Kuidas saada endale superkõhulihased? Filmiarvustus «Kaalust alla»: naerusuine nädalalõpp Helena Maria Reisner: lastele ei tohi valetada! (3) Vallasemad said peksa mis hirmus Tuhk ja tolm: moodsas restoranis võib taldrikult leida mõlemat Galerii: 5 kõige rabavamat elektriautot Genfi autonäituselt! Galerii: Mis oli kõige, kõige... Genfi autonäitusel? Keda peab Genfis kindlasti vaatama? Galerii: Kas see on tõesti tulevik? Kõige põnevamad ideeautod Genfi autonäituselt VIDEO. Mis värv teeb sind võitmatuks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Filmiarvustus «Kaalust alla»: naerusuine nädalalõpp

2 min lugemist
FOTO: Kaader filmist

«Kaalust alla» – just sellist pealkirja, nagu kunagine telesaade, kannab Venemaal valminud uus romantiline komöödia. Kui selline žanrimääratlus peletab ehk eemale paljusid mehisema sugupoole esindajaid, kes võivad seda pidada nn naistekaks, siis tegelikult on «Kaalust alla» film, mis isegi kõige küünilisema meessoost küüniku näole naeru toob, sest teisiti pole lihtsalt võimalik seda linateost vaadata. Jätkem see kiitus meelde. Eriti tänapäeval, kui iial ei tea, kas saad oma piletiraha eest filmielamuse või raisatud aja osaliseks.

Tellijale Tellijale

«Kaalust alla» peategelane on kondiiter Anja (Aleksandra Bortitš), kelle kaaslasteks vinks-vonks torsoga ujumistreener Ženja (Roman Kurtsõn) ja kiirtoiduketis töötav sõbranna (Irina Gorbatšova). Anjale tundub, et suhete jahenemise taga poiss-sõbraga võib olla tema ülekaal. Anonüümsete Õgardite kokkusaamisel, kus ta ennast häbelikult ajakirjanikuna tutvustab, kohtub ta aga trullaka Nikolaiga (Jevgeni Kulik). Saatuse teed on imelikud, ja kui see kõik on lavastatud hästi, kui seda kõike saadab vaimukas ja iroonilise alltekstiga dialoog ning tuttavlikud olukorrad, mis justkui elust enesest maha kirjutatud, on tulemus suurepärane.

FOTO: Kaader filmist
23.03.2018 26.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto