Sisukord
Kergejõustik
Postimees
22.03.2018
Eesti Hundijahile kogunes 40 jahimeest Tänavusel Postimehe arvamusliidrite lõunal uuritakse tehisintellekti Geenidoonorlus tekitab suurt elevust Merivälja kooli direktor sattus rünnaku alla (3) Majandus Allakäik tööturul algab 40ndates Välismaa Junckeri «okseleajav» õnnitlus Putinile ärritas britte (2) KOHALIK VAADE. Venemaa jälgib huviga valimisi Mehhikos Kõik, mida teame Texase saripommitajast EL üritab võtta Salisbury suhtes kindlamat hoiakut Vene propagandat paljastav veebileht pahandas Hollandi poliitikuid (2) Arvamus Tiina Kaukvere: viisnurga õppetund (15) Jüri Allik, Kalmer Lauk: Eesti teaduse ime (1) Meelis Niinepuu: tõe terava valguse majakas kruiisilaevade kai lähedal Juhtkiri: võrdsed mängureeglid kõigile Postimees 1994. aastal: NATO laevastiku ja Vene laeva ühisõppused Barentsi merel (1) Lauri Hussar: kes tappis Elaine Herzbergi? (7) Kultuur Erik Tohvri: «Ma olen ajaviitekirjanik mitte lugeja, vaid enda aja viitmiseks» (2) Sport Laskesuusahooaja kulminatsioon: Bø proovib Fourcade’i üle kavaldada Surve alla sattunud Jose Mourinho peab võitlust oma pärandi nimel Rakvere uue muinasjutu peategelane – viis aastat Soomes töötanud Elia Lulla Postimehe video: noored mitmevõistlejad lähenevad uuele hooajale uutmoodi Tallinn Merivälja kooli direktor sattus rünnaku alla (3) Tartu Tammelinna lisandub tänavaid ja eramuid Segadus valla raha kasutamisel tõi vaidluse ja maksis ametikoha (1) Asutamisel koorikool leidis endale ruumid Aparaaditehases Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimehe video: noored mitmevõistlejad lähenevad uuele hooajale uutmoodi

2 min lugemist

MITMEVÕISTLUS. Eesti kergejõustiku järelkasvu koondavasse Utilitase kuueliikmelisse tiimi kuulub sellest aastast kolm mitmevõistlejat: Risto Lillemets (20), Karel Tilga (20) ja Taavi Tšernjavski (23). Valik pole juhuslik – just mitmevõistluses on Eestis konkurents kõige tugevam, kui augustis toimuva Berliini EMi normi 7850 punkti ründab potentsiaalselt kaheksa kümnevõistlejat. Et Berliini sõidab koduse edetabeli kolm paremat, noori talente ei hirmuta. Pigem vastupidi.

Tellijale Tellijale

«Ma arvan, et see pigem motiveerib. Kui isegi koduse konkurentsiga ei suuda ära harjuda, siis mis veel rahvusvahelistel võistlustel saab. See on hea eelproov. Enne on vaja Eestist välja pääseda, siis saab seal hästi esineda!» sõnab 20-aastane Tilga, kes teenis möödunud suvel 8002 punktiga U20 EMil pronksmedali.

Tilgale on see esimene aasta täiskasvanute klassis võistelda. Sisehooajal tegi noormees seitsmevõistluses isikliku rekordi 5789 punkti. «Väga rahul olen. Mul polnudki seni seitsmevõistluses arvestatavat tulemust,» sõnas Tilga ning selgitas, et täitis ka talve põhieesmärgi, parandades oma tõkkejooksu ja teivashüpet. Ka Tšernjavski avastas enda jaoks midagi uut. 

21.03.2018 23.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto