Sisukord
Laskesuusatamine
Postimees
22.03.2018
Eesti Hundijahile kogunes 40 jahimeest Tänavusel Postimehe arvamusliidrite lõunal uuritakse tehisintellekti Geenidoonorlus tekitab suurt elevust Merivälja kooli direktor sattus rünnaku alla (3) Majandus Allakäik tööturul algab 40ndates Välismaa Junckeri «okseleajav» õnnitlus Putinile ärritas britte (2) KOHALIK VAADE. Venemaa jälgib huviga valimisi Mehhikos Kõik, mida teame Texase saripommitajast EL üritab võtta Salisbury suhtes kindlamat hoiakut Vene propagandat paljastav veebileht pahandas Hollandi poliitikuid (2) Arvamus Tiina Kaukvere: viisnurga õppetund (15) Jüri Allik, Kalmer Lauk: Eesti teaduse ime (1) Meelis Niinepuu: tõe terava valguse majakas kruiisilaevade kai lähedal Juhtkiri: võrdsed mängureeglid kõigile Postimees 1994. aastal: NATO laevastiku ja Vene laeva ühisõppused Barentsi merel (1) Lauri Hussar: kes tappis Elaine Herzbergi? (7) Kultuur Erik Tohvri: «Ma olen ajaviitekirjanik mitte lugeja, vaid enda aja viitmiseks» (2) Sport Laskesuusahooaja kulminatsioon: Bø proovib Fourcade’i üle kavaldada Surve alla sattunud Jose Mourinho peab võitlust oma pärandi nimel Rakvere uue muinasjutu peategelane – viis aastat Soomes töötanud Elia Lulla Postimehe video: noored mitmevõistlejad lähenevad uuele hooajale uutmoodi Tallinn Merivälja kooli direktor sattus rünnaku alla (3) Tartu Tammelinna lisandub tänavaid ja eramuid Segadus valla raha kasutamisel tõi vaidluse ja maksis ametikoha (1) Asutamisel koorikool leidis endale ruumid Aparaaditehases Meelelahutus Koomiks Sudoku

Laskesuusahooaja kulminatsioon: Bø proovib Fourcade’i üle kavaldada

2 min lugemist
Enne seda nädalavahetust on Johannes Thingnes Bö tagaajaja rollis. Kas ta tõukab Martin Fourcade'i troonilt? FOTO: Matthias Schrader/AP

Sel nädalavahetusel peetakse Venemaal Tjumenis laskesuusatamise hooaja viimane MK-etapp. Meeste arvestuses heitlevad MK-sarja üldvõidu nimel prantslane Martin Fourcade ja norralane Johannes Thingnes Bø.

Tellijale Tellijale

Peagi lõppeval hooajal on sõidetud 19 individuaaldistantsi ning Fourcade ja Bø on jäänud kahe peale võiduta kõigest neljal korral. Kontiolahti sprindis kumbki poodiumile ei jõudnud: prantslane võistlusel ei osalenud, Bø jäi aga neljandaks.  

Kolm distantsi enne hooaja lõppu lahutab kahte kanget konkurenti vaid 49 punkti. Bø, kes on parasjagu tagaajaja rollis, loodab nädalavahetusel poseerida karjääri esimese MK-sarja võidukarikaga. «Proovin vigu vältida ning loodan, et see mõjutab ka Fourcade’i,» sõnas norralane väljaandele NRK. «Ma tean, et see on raske, aga mul on selle võitmiseks võimalus olemas,» jätkas norralane.

Oma teene võis siin teha ka tema vend Tarjei Bø.

21.03.2018 23.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto