Postimehe video: Eesti rekordinaine treenib California palmide asemel Mustamäe lumiste mändide all

Anna Maria Orel ja Genro Paas esimese heidet üle vaatamas. FOTO: Mihkel Maripuu

Üksik discgolfar loobib TTÜ staadionil oma kettaid. See on hea ja mugav koht talvel oma kätt soojas hoida, sest heitering on puhtaks pühitud ja lubab erinevalt lumisest metsaalusest korralikult hoogu võtta. Staadioni põliselanikele temasugused harrastajad aga ei meeldi – discgolfimängijad ei tea, et nende saapataldadega ringi tassitud lume ja jää sulatamiseks kulub sportlastel poolteist pakki soola.

Tellijale Tellijale

Viimased visked ja lahkub üksik kettaloopijagi. Staadionile laskub vaikus – männiokastelt tilguvad üksikud sulaveepiisad, aga suurest kevadest, mis sulatab paksema lume ja lubab igapäevaselt areenile tavasportlased, on veel vara rääkida.

Praegu toob harjutajad sinna pigem sund. Mändide vahelt hakkavad paistma areenile sammuvad Eesti parimad vasaraheitjad Anna Maria Orel, Genro Paas ja nende esimene treener Toivo Ruut. Mullusel MMil 18. koha saanud Orel pidanuks hooajaks ettevalmistusi tegema USAs, kuid probleemid majutusega sundisid plaane muutma. Nädala jagu tuleb treeningplaani järgida kodustes tingimustes. Loe: lumes!

22.03.2018 24.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto