Sisukord
Rahvuskoondised
Tänane leht
27.03.2018
Eesti Moskva vastab tõenäoliselt Eesti koloneli väljasaatmisega Salapärase närvimürgi jäljed viivad raharöövini Eestis (15) Reageerida lubas 14, õhtuks oli reageerinud 16 riiki Vene kaitseatašee sai kohvrite pakkimiseks nädala (7) Salapärase närvimürgi jäljed viivad raharöövini Pärnumaal Rahapesus kahtlustatav pank pandi päevapealt kinni (5) Majandus Töötajatele tulekul uus kindlustus (3) ANALÜÜS Olympicul kollane, Tallinkil punane tuli Välismaa Egiptuse kodanikuaktivist: Kairo kopeerib Moskvat Vilepuhuja paljastas Brexiti valed (1) Egiptuses pole üllatusi oodata Salapärase närvimürgi jäljed viivad raharöövini Eestis (15) Reageerida lubas 14, õhtuks oli reageerinud 16 riiki Vene kaitseatašee sai kohvrite pakkimiseks nädala (7) KOHALIK VAADE. Türgi kompab Kreeka piire Salapärase närvimürgi jäljed viivad raharöövini Pärnumaal Arvamus Elvin Heinla: aeg on ulatada Eesti ajakirjandusele abikäsi (3) Jaak Jõerüüt: Konstantin Pätsist ja rahva selgroost pärast Winston Churchilli filmi (21) Postimees 1928. aastal: maailma vaikseim paik Mart Raudsaar: Latipacist üksi on vähe (1) Juhtkiri: USA sõnum on selge. Kas ka Euroopa ja Eesti oma? (14) Martin Kutti: politseinik väärib paremat Kärt Ulman: miks ma Eestisse tagasi tulin? (3) Kultuur Leino Rei: kunstilise taseme hoidmiseks tuleb töötada teatris Sport Vanameister O'Sullivani võidukas turmtuli Ragnar Klavan: olen tõestanud, et minu koht on Liverpoolis Ajaloolise seeria lävel Eestit ootab terav Gruusia Tartu Ahvena kilolimiit jääb Peipsi hobikalastajaile ilusaks unistuseks Tartu linna mitu vähe sõitnud elektriautot vajab kallist uut akut (9) Ka Tartu vald soovib tselluloositehase eriplaneeringu lõpetamist (16) Tarmukas naine murdis end meeste maailmas tunnustatud asjatundjaks Depressioon võetakse Tasku keskuses luubi alla Teadusfestivalile kogunevad noored üle Eesti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ajaloolise seeria lävel Eestit ootab terav Gruusia

2 min lugemist
Viimati mängis Eesti Gruusiaga kaks ja pool aastat tagasi kodus ning siis suudeti külalised alistada suisa 3:0. FOTO: Jaanus Lensment

Samal õhtul, kui Eesti ja Armeenia jalgpallikoondis tegid Jerevanis 0:0 viigi, alistas Gruusia kodus koguni 4:0 Leedu, kusjuures kõik väravad löödi juba avapoolajal. Täna on Thbilisis grusiinidel külas Eesti ning peatreener Martin Reim ootab vähemalt sama keerulist heitlust nagu Armeenia vastu.

Tellijale Tellijale

«Leedu oli kindlasti kehv, aga Gruusial õnnestus ka palju. Oli näha, et kodus on nad palliga mängus hästi enesekindlad, see on nende tugevus. Armeeniaga väga sarnane meeskond: kui lasta mängida, siis nad on head,» sõnas Reim.

Kui Armeenia vastu mindi tugevaima võimaliku algkoosseisuga, siis nüüd tahab Reim maavõistlustele omaselt anda mänguaega teistelegi. «Täpset koosseisu pole veel paika pannud, aga arvan, et viis-kuus vahetust tuleb algkoosseisus ikka. Esiteks eesmärgiga anda võimalus teistele mängijatele, aga natuke sõltub ka sellest, mis stiilis mängima läheme. Teatud mängijad saavad kindlasti puhkust või väiksemat koormust. Meil on vaja saada pilti võimalikult paljudest mängijatest,» lausus ta.

26.03.2018 28.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto