Sisukord
Auto
Tänane leht
31.03.2018
Eesti Paljud läksid, mõned tulid Uurija: nelja inimese tapmise ülestunnistamist ei saa ju kellelegi peale sundida (15) Välismaa Püha nädalaga valmistuti paastu lõpuks ja täna öösel algavateks lihavõteteks Kemerovo kaubakeskusel polnud kasutuslubagi (6) Julia Skripal paraneb jõudsalt (1) Arvamus Hans Alla: kohese kasu maksimeerimise masin (5) Juhtkiri: riigikogu ahned radžad (13) Margus Laidre: piltidest – raamidega ja ilma (2) Raivo Mänd: naudeldes üksindusse (8) EKI keelekool: liiga palju liitumist (2) Postimees 1998. aastal: mees püüdis end restoranis tappa VANA KULD Raivo Mänd: naudeldes üksindusse (1) Kultuur Aarne Üksküla delikaatne, kuid siiski avameelne portree (1) Sündinud klassikuks Sport Valikutes vaba: kuidas Venemaa koondislasest poeg Narva Transi tüürimeest toetab Tänak: tahame seekord tugevat tulemust Mart Soidro: Anatoli Krikuni peale mõeldes Ei mingit tulevärki: suure tiitlimatši võitja selgus alles kohtunike otsusega (2) AK Aarne Üksküla delikaatne, kuid siiski avameelne portree (1) Neljatärniakadeemik Jüri Allik väldib igavust (2) Bändis mängiv sooloartist Artemi Troitski: 85 protsenti hirmu ja lootust (14) Aastapäevasalme järgmiseks korraks Peeter Langovitsi tagasivaade: Taastati Tallinna toomkiriku orel Iga eestlane ei või Eestit omaks pidada (20) Margus Laidre: piltidest – raamidega ja ilma (2) Raivo Mänd: naudeldes üksindusse (8) Jakob Kübarsepp: teadus vajab muutusi juba doktorantuuri tasemel (1) SUUR LUGU: Humanistist Terminaator ja teaduse superstaar - milles seisnes Stephen Hawkingi fenomen? (1) VANA KULD Raivo Mänd: naudeldes üksindusse (1) Arter Nostalgilised raudteeruunad (2) 10 parimat Tallinn Fashion Weekil Arteri suur intervjuu! Raadiohääl ja filmimees Jaan Tootsen: mul on tunne, et keegi vaatab pihku itsitades kõrvalt, kuidas eestlased üksteist materdavad Neeme Raud: valede aeg ja eestlaste tõsine tõeusk (1) Eesti maffia laieneb kuulsas Räniorus Hüvasti, paast: maitse slaavipäraseid lihavõtteroogi Lihavõtte meeleolud: munad tuppa ja tibud värviliseks! Filmiarvustus «Peeter Pikk-kõrv»: jänesed on täiuslikud loomad! Staarpapagoi Tibu: «Päkapikud... kõike teavad!» Sõiduproov. Multitööriistaga metsa ehk Kui hea on Dacia Duster? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõiduproov. Multitööriistaga metsa ehk Kui hea on Dacia Duster?

3 min lugemist
  • Varustust on tublisti juurde tulnud, aga baashind 9990 eurot on jäänud samaks.
FOTO: tootja

Kui hea linnadžiibi saab vähese raha eest? Arter võttis kaks omas segmendis kõige soodsamat ja uuris järele. Selles loos võtame Dacia Dusteri ja viime ta off-road'ima. 

Tellijale Tellijale

Juuli algus Prantsusmaa väikeses maakohas nimega Abbaye de Chaalis tuleb tänavu erakordselt rahvarohke. Kui kahtlete, siis teadke, et seal leiab aset Dacia piknik. Nii kutsutakse traditsioonilist ettevõtmist, kuhu igal aastal sõidavad kokku Dacia omanikud. Tänavu peetakse juubelihõnguline kümnes piknik ning osalejaid oodatakse oma paarkümmend tuhat. Nii suure rahva- ja autodehulga kokku saamine ei tohiks olla keeruline, sest praeguseks on müüdud juba üle viie miljoni Dacia. Iga aastaga on vankumatult kasvanud nii müüginumbrid kui ka Dacia omanike piknike populaarsus.

Seni 1,1 miljonit eksemplari müünud Dacia Duster tuli turule kaheksa aastat tagasi, täpselt õigel ajal, et tabada linnadžiipide segmendi arutut tõusulainet. Lisaks äärmuslikult taskukohasele hinnale iseloomustab Dusterit veel üks kuldaväärt omadus. Duster on nimelt maastikul absoluutselt pädev.

Sõidupäeval igatahes ligunesid off-road-rajatised lõunanaabrite sõidukeskuses katkematus vihmasajus. 

30.03.2018 02.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto