Sisukord
Kodustiil
Tänane leht
28.03.2018
Eesti Otepää volikogu tülitseb Sangaste lossi pärast (4) Ravita jäänud laps suri aidsi (4) Majandus Oma elutöö müünud Kanajev paneb raha kinnisvaraärisse (1) Nafta hind pea nelja aasta kõrgeim (1) Välismaa Kremli lemmikfilosoof Aleksandr Dugin intervjuus Postimehele: rahvas vihkab võimu, aga jumaldab Putinit (4) Jaanus Piirsalu: terve Venemaa leinab tulle jäänud lapsi NATO astus Venemaa karistamisel sammu edasi (2) Lein ja viha tõid tuhanded venemaalased tänavale (2) Arvamus Erkki Bahovski: solidaarsuse otsinguil (3) Karmo Tüür: Venemaa valemajakas (18) Vootele Päi: mis inimesed me oleme? (13) Juhtkiri: inimlik tragöödia, milleni viis ahnus ja hoolimatus (1) Mihkel Mutt: missugust Eestit me siis tahtsime? (11) Ott Järvela: hea algus pole triumf Postimees 1991. aastal: Arnold Rüütel sõitis Washingtoni Kultuur Palju õnne! Need on teatriauhinnad 2018 (2) Mis on teatri funktsioon? (2) Žürii langetas üksmeelsed otsused Hiidrobotid jäävad eelkäijatele alla Sport Õuduste poolaeg rikkus Eesti koolitunni Ümbermaailmaregatt nõudis oma ajaloo kuuenda ohvri Kodu Üheööüüriga teenivad hästi need, kel jätkub aega ja sihikindlust Tartu Suur sõda hambaaukude pärast! Aga augud on ju tühiasi, sõnab Eesti esihambaarst (2) Tapmise eest vangis olnud mees pani toime uue veretöö Selid tahavad Lõunakeskuse kõrvale uue ärilinnaku rajada (1) Mürasein varjab salakavalalt külatee otsa (2) Elva vallajuhtide palkade kärpimise katse luhtus (2) Tele-eetris idanema pandud teadusteater tikub tasapisi meelelahutusärisse Kadri Siibak: tunded või mõistus? Mida teeb uus tehas kinnivara hinnale (19) Eili Arula: luban, et ei unusta enam kunagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Üheööüüriga teenivad hästi need, kel jätkub aega ja sihikindlust

4 min lugemist
FOTO: Maria Roosaare

Oma kodu päeva kaupa välja üürimine muutub Eestis järjest menukamaks. Mõni korteriomanik suudab end sellega koguni ära elatada.

Tellijale Tellijale

«Kord ootasin maja ees uusi külalisi, kui saabus neli eakat prantslast ning teatasid, et nad küll broneerisid kogemata järgmiseks päevaks, aga sooviks tänaseks majutust,» meenutas Vätrik.

«Kahetsushetki pole, enda puhkust peab aga rohkem planeerima ja varakult AirBnB-s kuupäevad ära blokeerima,» ütles Vätrik.

Korterite lühiajaline üürimine võimaldab tõsta kinnisvara omaniku varast tulenevat tootlust

«Üks Ukraina pere, kes meil aastavahetust veetis, tõi meile kingiks kalli viinapudeli ja jättis meile külakostiks pool külmkapitäit õlut ja snäkke. Üks pere põletas küünlaga kogemata meie puidust aknalauale rõnga. Ja üks Vene pere pidi taluma -20 kraadise külma juures seda, et meie pelletiküte jooksis õhtul kokku ja öö otsa oli maja kütteta,» rääkis Roosaare.

Kui korter või korterid on ostetud laenuga, siis pensioniajaks on need ka juba sellest priid.

27.03.2018 29.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto