Sisukord
Arvamus
Tänane leht
28.03.2018
Eesti Otepää volikogu tülitseb Sangaste lossi pärast (4) Ravita jäänud laps suri aidsi (4) Majandus Oma elutöö müünud Kanajev paneb raha kinnisvaraärisse (1) Nafta hind pea nelja aasta kõrgeim (1) Välismaa Kremli lemmikfilosoof Aleksandr Dugin intervjuus Postimehele: rahvas vihkab võimu, aga jumaldab Putinit (4) Jaanus Piirsalu: terve Venemaa leinab tulle jäänud lapsi NATO astus Venemaa karistamisel sammu edasi (2) Lein ja viha tõid tuhanded venemaalased tänavale (2) Arvamus Erkki Bahovski: solidaarsuse otsinguil (3) Karmo Tüür: Venemaa valemajakas (18) Vootele Päi: mis inimesed me oleme? (13) Juhtkiri: inimlik tragöödia, milleni viis ahnus ja hoolimatus (1) Mihkel Mutt: missugust Eestit me siis tahtsime? (11) Ott Järvela: hea algus pole triumf Postimees 1991. aastal: Arnold Rüütel sõitis Washingtoni Kultuur Palju õnne! Need on teatriauhinnad 2018 (2) Mis on teatri funktsioon? (2) Žürii langetas üksmeelsed otsused Hiidrobotid jäävad eelkäijatele alla Sport Õuduste poolaeg rikkus Eesti koolitunni Ümbermaailmaregatt nõudis oma ajaloo kuuenda ohvri Kodu Üheööüüriga teenivad hästi need, kel jätkub aega ja sihikindlust Tartu Suur sõda hambaaukude pärast! Aga augud on ju tühiasi, sõnab Eesti esihambaarst (2) Tapmise eest vangis olnud mees pani toime uue veretöö Selid tahavad Lõunakeskuse kõrvale uue ärilinnaku rajada (1) Mürasein varjab salakavalalt külatee otsa (2) Elva vallajuhtide palkade kärpimise katse luhtus (2) Tele-eetris idanema pandud teadusteater tikub tasapisi meelelahutusärisse Kadri Siibak: tunded või mõistus? Mida teeb uus tehas kinnivara hinnale (19) Eili Arula: luban, et ei unusta enam kunagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1991. aastal: Arnold Rüütel sõitis Washingtoni

1 min lugemist
Arnold Rüütel. FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees.

Postimees sai eile õhtul Arnold Rüütli visiidi kohta USA välisministeeriumi programmi.

Nii Arnold Rüütel kui temaga kaasas olev abi Raul Mälk peatuvad hotellis Mayflower, mis asub Washingtoni kesklinnas. Samas peatuvad ka juba esmaspäeval saabunud välisminister Lennart Meri ja tema abid.

Täna hommikul kohtub Arnold Rüütel USA Kongressi ja ajakirjanduse esindajatega. Pärast lõunat on Riigidepartemangu hoones Tallinnast saabunud Eesti Vabariigi esindajate ja USA välisministeeriumi kõrgete ametikandjate koosolek riigisekretär James Bakeri osavõtul. Koosolekust võtab osa ka peakonsul Ernst Jaakson. Õhtul korraldab Ernst Jaakson diplomaatilise vastuvõtu hotellis Mayflower. Kohale on oodata mitmete riikide suursaadikuid, USA ministreid, kongressiliikmeid ja väliseestlasi.

Homme kell 9 korraldatakse rahvuslikus pressiklubis pressikonverents, kus Arnold Rüütel ja Lennart Meri esinevad 15-minutilise sõnavõtuga. Kell 10.30 kohtuvad hr. Rüütel ja hr. Meri Valges Majas USA presidendi George Bushiga. Pärast kohtumist on Arnold Rüütel ja Lennart Meri Washingtoni tähtsaima lehe Washington Posti toimetuses.

Laupäeval on ettenähtud tutvumine USA pealinna vaatamisväärsustega.

28.03.1991

Seotud lood
27.03.2018 29.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto