Sisukord
Kolumnistid
Postimees
28.03.2018
Eesti Otepää volikogu tülitseb Sangaste lossi pärast (4) Ravita jäänud laps suri aidsi (4) Majandus Oma elutöö müünud Kanajev paneb raha kinnisvaraärisse (1) Nafta hind pea nelja aasta kõrgeim (1) Välismaa Kremli lemmikfilosoof Aleksandr Dugin intervjuus Postimehele: rahvas vihkab võimu, aga jumaldab Putinit (4) Jaanus Piirsalu: terve Venemaa leinab tulle jäänud lapsi NATO astus Venemaa karistamisel sammu edasi (2) Lein ja viha tõid tuhanded venemaalased tänavale (2) Arvamus Erkki Bahovski: solidaarsuse otsinguil (3) Karmo Tüür: Venemaa valemajakas (18) Vootele Päi: mis inimesed me oleme? (13) Juhtkiri: inimlik tragöödia, milleni viis ahnus ja hoolimatus (1) Mihkel Mutt: missugust Eestit me siis tahtsime? (11) Ott Järvela: hea algus pole triumf Postimees 1991. aastal: Arnold Rüütel sõitis Washingtoni Kultuur Palju õnne! Need on teatriauhinnad 2018 (2) Mis on teatri funktsioon? (2) Žürii langetas üksmeelsed otsused Hiidrobotid jäävad eelkäijatele alla Sport Õuduste poolaeg rikkus Eesti koolitunni Ümbermaailmaregatt nõudis oma ajaloo kuuenda ohvri Kodu Üheööüüriga teenivad hästi need, kel jätkub aega ja sihikindlust Tartu Suur sõda hambaaukude pärast! Aga augud on ju tühiasi, sõnab Eesti esihambaarst (2) Tapmise eest vangis olnud mees pani toime uue veretöö Selid tahavad Lõunakeskuse kõrvale uue ärilinnaku rajada (1) Mürasein varjab salakavalalt külatee otsa (2) Elva vallajuhtide palkade kärpimise katse luhtus (2) Tele-eetris idanema pandud teadusteater tikub tasapisi meelelahutusärisse Kadri Siibak: tunded või mõistus? Mida teeb uus tehas kinnivara hinnale (19) Eili Arula: luban, et ei unusta enam kunagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erkki Bahovski: solidaarsuse otsinguil

2 min lugemist
Erkki Bahovski. FOTO: Tairo Lutter

Kui terroristid olid 13. novembril 2015 Pariisi rünnanud ning tapnud 130 inimest, rakendas Prantsusmaa esimest korda Lissaboni lepingu artiklit 42/7, mille järgi on teistel ELi liikmesriikidel kohustus tulla appi, kui ühe liikmesriigi territooriumil leiab aset relvastatud kallaletung.

Tellijale Tellijale

Mis saab edasi? Õige joon paistab olevat jätkata karmi hoiakuga ja mitte jääda ootama üksnes Moskva reaktsiooni. On juba viiteid sellele, et Moskva rakendas oma propagandaaparaadi tööle juba enne Salisbury rünnakut, seega teadsid nad vähemalt, et säärane rünnak on tulemas. Selles valguses kõlavad üleskutsed lõpetada valeinfot paljastava ELi StratComi tegevus eriti tobedalt. Praegu paistab ka nii, et Venemaal peetav jalgpalli MM ei võta kuidagi maha rahvusvahelisi pingeid. Otse vastupidi.

27.03.2018 29.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto