Sisukord
Arvamus
Postimees
28.03.2018
Eesti Otepää volikogu tülitseb Sangaste lossi pärast (4) Ravita jäänud laps suri aidsi (4) Majandus Oma elutöö müünud Kanajev paneb raha kinnisvaraärisse (1) Nafta hind pea nelja aasta kõrgeim (1) Välismaa Kremli lemmikfilosoof Aleksandr Dugin intervjuus Postimehele: rahvas vihkab võimu, aga jumaldab Putinit (4) Jaanus Piirsalu: terve Venemaa leinab tulle jäänud lapsi NATO astus Venemaa karistamisel sammu edasi (2) Lein ja viha tõid tuhanded venemaalased tänavale (2) Arvamus Erkki Bahovski: solidaarsuse otsinguil (3) Karmo Tüür: Venemaa valemajakas (18) Vootele Päi: mis inimesed me oleme? (13) Juhtkiri: inimlik tragöödia, milleni viis ahnus ja hoolimatus (1) Mihkel Mutt: missugust Eestit me siis tahtsime? (11) Ott Järvela: hea algus pole triumf Postimees 1991. aastal: Arnold Rüütel sõitis Washingtoni Kultuur Palju õnne! Need on teatriauhinnad 2018 (2) Mis on teatri funktsioon? (2) Žürii langetas üksmeelsed otsused Hiidrobotid jäävad eelkäijatele alla Sport Õuduste poolaeg rikkus Eesti koolitunni Ümbermaailmaregatt nõudis oma ajaloo kuuenda ohvri Kodu Üheööüüriga teenivad hästi need, kel jätkub aega ja sihikindlust Tartu Suur sõda hambaaukude pärast! Aga augud on ju tühiasi, sõnab Eesti esihambaarst (2) Tapmise eest vangis olnud mees pani toime uue veretöö Selid tahavad Lõunakeskuse kõrvale uue ärilinnaku rajada (1) Mürasein varjab salakavalalt külatee otsa (2) Elva vallajuhtide palkade kärpimise katse luhtus (2) Tele-eetris idanema pandud teadusteater tikub tasapisi meelelahutusärisse Kadri Siibak: tunded või mõistus? Mida teeb uus tehas kinnivara hinnale (19) Eili Arula: luban, et ei unusta enam kunagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eili Arula: luban, et ei unusta enam kunagi

2 min lugemist
Eili Arula FOTO: Margus Ansu

Võtsin pühapäeval nõuks vaadata värsket kodumaist linateost «Seltsimees laps». Mõte kinno minna tuli siis, kui nägin, et film linastub vaid kaks päeva pärast esilinastust ka minu kodukandis väikeses Palamuse rahvamajas. 

Tellijale Tellijale

Et kodunt Palamusele sõiduks kulub mul vaid pool tundi ning seansipilet on Tartu kinode piletist soodsam, sündis see filmivaatamise otsus täiesti pragmaatilistel põhjustel: aja ja raha kokkuhoid.

Juba eos mõtlesin, et pean ilmselt oma mugavuse tõttu pildi- ja helikvaliteedi arvelt ka veidi lõivu maksma. Kindlasti pole rahvamaja saal parim koht filmi vaatamiseks, sest väikese rahvamaja kinoseadmed pole võrreldavad õigete kinosaalide tehnikaga ning ka istumine polsterdatud plasttoolidel pole kindlasti sama mugav kui kinosaali suures pehmes toolis.

27.03.2018 29.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto