Sisukord
Maailm
Tänane leht
29.03.2018
Eesti Trump ja Kim võivad kohtuda Soomes (1) Noorte suvine töötamine kärbib vanemate tulusid (15) Kodu kõrval hakkasid vihisema kuulid Rahvuskonservatiiv ostis kuluhüvitise arvelt poest süüa (18) Majandus Tallinn võib osta trollide asemele uudse tehnoloogiaga busse (2) Välismaa KOHALIK VAADE: Putinile ustavad motomehed külvasid Balkanil segadust (5) Eestitki arvustanud Johan Bäckmanile esitati kriminaalsüüdistus (2) Hiina visiit kuulutab Kimi reiside algust (1) Arvamus Ando Kiviberg: liiga kallis Eesti (29) Aune Valk: mis on koolirõõmu valem? (1) Postimees 1939. aastal: Eesti pank paneb naisametnikud rahvarõivasse Juhtkiri: perekond või tööleping? (2) Priit Pullerits: õnneliku lapsepõlve ihaluse valus kättemaks (11) Lugeja kiri: Soome kasvatab eestlases rõõmu ja heatahtlikkust (4) Kultuur Suure ballettmeistri teekond tantsus Suur armastus, veel suurem süü (2) Juubliar Murdmaa tööd on oma ajastu lühikokkuvõte ja kroonika «Teatrile annab näo ja stilistika peakoreograaf» Sport Selver ja Tartu asusid juhtima Eesti jalgpalliliiga tegevjuht Veiko Soo: ükski reform pole võluvits Eesti juurtega hokilootuse valik: Soome või Venemaa Oodates ootamatut: Eesti igatseb mängijat, kes lisaks rünnakutele sädet Tartu 3,3 miljoni eest tühjust. Riik rajas eurorahaga uhke tondilossi (29) Kemerovo tragöödia mõju Eestis. Päästeamet kontrollib aprillis mängumaid Tõmmu viks mees kogub raha olematule keskusele Avalik raha õukonnameedia teenistuses Grippi haigestunute hulk on vähenenud JOP! Šelgešeenešupp ja ylicool muuseum (1) Elva gümnaasiumis treenivad noored tulistamist Teater Must Kast peab sünnipäeva Video ja galerii: Nõos kõlasid «Entel-tenteli» menulaulud Uues Pätsi-raamatus hinnangutega ei lajatata Meelelahutus Koomiks Sudoku

KOHALIK VAADE: Putinile ustavad motomehed külvasid Balkanil segadust

4 min lugemist
  • Kremli-meelsed motomehed käisid Balkani poolsaarel.
  • Ninamees Aleksandr Zaldostanov ja Vladimir Putin ei varja oma häid suhteid.
  • Pinged Kosovo ja Serbia vahel teravnevad.
  • Bosnia ja Hertsegoviina ametnike sõnul taheti tuuriga hirmu külvata.
Ööhuntide ninamees Kirurg Punasel väljakul. FOTO: Mikhail Japaridze/TASS/Scanpix

Šokigranaadi vali pauk teavitas erivägede saabumisest. Siseneti kohtumisruumi, vahistati persona non grata’ks kuulutatud Serbia poliitik ja toimetati ta riigist välja.

Tellijale Tellijale

Venemaa presidendile lojaalsete liikmetega mootorratturite klubi käis niinimetatud Vene Balkanite tuuril, külastades esmalt nädal aega tagasi Serbias Šidi linna. Klubi, mis korduvalt võtnud ette poliitiliselt provokatiivseid aktsioone, on öelnud, et tuuridega soovitakse lihtsalt tundma õppida Venemaa ajalugu ja pärandit Balkani riikides.

«Kas Bosnia on järgmine Ukraina?» Selline oli vaid üks paljudest pealkirjadest, mis mootorratturite tuuri osas küsimusi esitas. Seoses Ööhuntide osalemisega Ukraina sõjas, nende venemeelse hoiaku ja Donbassis võidelnute värbamisega on USA grupi suhtes koguni sanktsioonid kehtestanud.

28.03.2018 30.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto