Sisukord
Sport
Tänane leht
03.04.2018
Eesti Hiidlased ootavad stabiilset lahendust (11) Ossinovski kihutas Ratase ees Valka ja Põlvasse (10) Pere ostis unistuste kodu tagasi Majandus Isejuhtivad bussid tulevad Tallinnas kahele liinile (6) Välisesindus Dubais on parem kui mitte midagi Välismaa Põlisrahvaste ekspert intervjuus Postimehele: Venemaa näeb isurite appihüüdes riigivastasust Postimees Donbassis: Ukraina relvajõududele allumast keelduvad relvastatud grupid tahavad edasi sõdida (43) Prantslasi ootab ees kaost täis kevad Arvamus Lugeja kiri: kas vajame tsiviilkaitset? (1) Marten Kaevats: kuidas kratt Eesti paremaks teeb? (3) Juhtkiri: näeks ninast kaugemale? (1) Postimees 1926. aastal: kiirsõnumid Saksamaale nüüd 28 marka sõna Maarja Vaino: tühikõne asemele lapsevanemate hääled? (9) Marcus Kolga: kommunismikuritegude muuseum aitab vastu seista Kremli propagandale (3) Kultuur Eestlased teevad Rammsteini lauljaga koos teatrit Sport Kullamäe käis Sõbra kantsis korvpallivaimustust külvamas Ajalooline taak kollitab Reali Tervis Esimesel päeval geeniproovi loovutanu: hirm tunglevate rahvamasside ees oli asjatu Tartu Henri Zeigo: kuidas me mure jagamise asemel võimendame hoopis hirmu (1) Avo Samarüütel: me ei vaja poliitikuid, kelle arvates on Eestis piima niigi palju Pronksist professorid viisid kokku InBoileri ja Jääääre Jannseni ja Koidula mälestusväljaku ehitus sai alguse Kõrveküla kool vajab sügiseks veel soojakuid Bussijuhid võtsid bussis liikumise korraldamise endi kätte (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kullamäe käis Sõbra kantsis korvpallivaimustust külvamas

2 min lugemist
Andres Sõber ja Gert Kullamäe nautisid treeningprotsessi sama palju kui Viru-Nigula noored Hundid. FOTO: Eesti korvpalliliit

Andres Sõber korraldas möödunud nädalavahetusel Viru-Nigula Huntide noortele korvpalluritele laagri. Koosviibimise esimesel päeval juhendas peamiselt Vasta kooli õpilastest koosnevaid võistkondi Tallinna Kalev/TLÜ peatreener ja endine Eesti koondise snaiper Gert Kullamäe.

Tellijale Tellijale

«Andres küsis, kas saaksin pühade ajal vabal päeval trenni andma tulla, ja ma mõtlesin, et miks mitte. Ta on mind elus väga palju aidanud ja mul on kohustus talle appi tulla, kui ta seda vajab,» arutles Kullamäe.

«Sellises vanuses on treeneri esmane ülesanne panna lapsed korvpalli armastama. Saali tulles peab lastel silm särama ja siin oli seda täna kõvasti,» märkis Kullamäe, kes oli treeningutele kaasa võtnud ka oma noorema poja, kümneaastase Oliveri.

02.04.2018 04.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto