Sisukord
Olümpia
Postimees
03.04.2018
Eesti Hiidlased ootavad stabiilset lahendust (11) Ossinovski kihutas Ratase ees Valka ja Põlvasse (10) Pere ostis unistuste kodu tagasi Majandus Isejuhtivad bussid tulevad Tallinnas kahele liinile (6) Välisesindus Dubais on parem kui mitte midagi Välismaa Põlisrahvaste ekspert intervjuus Postimehele: Venemaa näeb isurite appihüüdes riigivastasust Postimees Donbassis: Ukraina relvajõududele allumast keelduvad relvastatud grupid tahavad edasi sõdida (43) Prantslasi ootab ees kaost täis kevad Arvamus Lugeja kiri: kas vajame tsiviilkaitset? (1) Marten Kaevats: kuidas kratt Eesti paremaks teeb? (3) Juhtkiri: näeks ninast kaugemale? (1) Postimees 1926. aastal: kiirsõnumid Saksamaale nüüd 28 marka sõna Maarja Vaino: tühikõne asemele lapsevanemate hääled? (9) Marcus Kolga: kommunismikuritegude muuseum aitab vastu seista Kremli propagandale (3) Kultuur Eestlased teevad Rammsteini lauljaga koos teatrit Sport Kullamäe käis Sõbra kantsis korvpallivaimustust külvamas Ajalooline taak kollitab Reali Tervis Esimesel päeval geeniproovi loovutanu: hirm tunglevate rahvamasside ees oli asjatu Tartu Henri Zeigo: kuidas me mure jagamise asemel võimendame hoopis hirmu (1) Avo Samarüütel: me ei vaja poliitikuid, kelle arvates on Eestis piima niigi palju Pronksist professorid viisid kokku InBoileri ja Jääääre Jannseni ja Koidula mälestusväljaku ehitus sai alguse Kõrveküla kool vajab sügiseks veel soojakuid Bussijuhid võtsid bussis liikumise korraldamise endi kätte (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Eesti noored olümpiale - stampmõtete ja klaaslagede purustamise projekt

3 min lugemist
Sihtasutuse «Noored Olümpiale» praegused stipendiaadid (vasakult): kiiruisutaja Marten Liiv, kahevõistleja Kristjan Ilves, vasaraheitja Anna-Maria Orel, aerutaja Joosep Karlson, judomaadleja Mattias Kuusik. FOTO: Katrin Uusoja

Kahevõistleja Kristjan Ilves ja kiiruisutaja Marten Liiv kuulusid Pyeongchangi taliolümpiamängudel vaieldamatult Eesti koondise edukate sekka – 21-aastased noormehed lahkusid Lõuna-Koreast karjääri parima tiitlivõistluste tulemusega. Ilves sai normaalmäe võistlusel 16. ja Liiv 1000 meetri distantsil 18. koha.

Tellijale

Juhus või mitte, aga nii Ilves kui ka Liiv olid möödunud talihooajal sihtasutuse Noored Olümpiale stipendiaadid, mis tähendas peale rahalise toe (10 000 eurot hooaja kohta) ka eritreeninguid vaimu tugevdamise spetsialistidega ning koolitusi (näiteks kuidas leida toetajaid, kuidas suhelda meediaga ja kuidas teadlikult oma kuvandit luua), kus osalemine on stipendiumi statuudi järgi kohustuslik ja mille tarbeks on sihtasutusel õigus kulutada kuni kolmandik stipendiumi kogusummast.

«Väikesel Eestil pole suurte riikidega sarnaseid ressursse, seega tuleb panustada tarkusele – kui ei saa jõuga, tuleb teha kavalalt,» põhjendab sihtasutuse ellukutsuja ja eestvedaja Paavo Pauklin, ametilt IT-ettevõtja. «Kristjani ja Marteni tulemused Pyeongchangis olid meile väga meeldiv tagasiside, sest viitasid, et teeme õiget asja ja panustame õigesse kohta.»

02.04.2018 04.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto