Sisukord
Meistrite liiga
Tänane leht
05.04.2018
Eesti Neeme Raua reportaaž Washingtoni tippkohtumiselt: Balti riigid saavad loota USA abile (4) Mida tegi Eesti metsatööstur Aafrikas? (11) Majandus Uus elektrituruseadus kaldub ikka kreeni Maarahvas saab lõpuks kiire interneti (11) Välismaa Neeme Raua reportaaž Washingtoni tippkohtumiselt: Balti riigid saavad loota USA abile (4) Juudiviha tõmbas Briti leiboristidele häda kaela Kremli endine tippametnik intervjuus Postimehele: Putini uus eesmärk on tehnoloogia (17) Arvamus Juhtkiri:«viimane miil» ehk elu võimalikkusest maal (2) Margus Parts: Venemaal saavad põlisrahvastest välisagendid (1) Postimees 1935. aastal: Tallinna linnaapteegi juhataja «avalik saladus» - 20 000 krooni altkäemaksu Tõnu Kurissoo: miljardi euro eest rumalust (20) Andrus Villem: nullpunkt Patarei merekindluses (2) Martin Mölder: kus on erakondade toetuste põhi ja lagi? (1) Mihkel Mutt: vahetustega Eesti (1) Kultuur Steven Spielbergi üllatusmunadest kubisev popkultuurioopus Noored näitavad peeglist iseend ja eesti teatrit Me kõik oleme äraspidised multikategelased Sport Ood Ronaldole. Kes ütles, et üks ei ole võitlusväljal kuningas? Tartu Linna litsiks: lõbunaised tsaariaegses Tartus Kuningriiklane nõuab tavatut sammu tselluloositehase planeeringu peatamiseks Fotod: sõjameditsiiniõppusel harjutati rahvusvahelist koostööd HU? laulja Hannaliisa Uusma uurib ülbeid ja isaseid üheksakümnendaid Margit Sutrop: ülikooli käekäigust sõltub riigi tulevik Seitse naist loovad oma keha ja häälega lugusid Volikogu otsustas: Kambjast peab saama Ülenurme (4) Ministeerium: enesetapukindlaks pole võimalik vanglaid muuta (1) Suured teetööd algavad uuel nädalal Tartu linn võtab inimeste liikumisharjumused uuesti luubi alla Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ood Ronaldole. Kes ütles, et üks ei ole võitlusväljal kuningas?

2 min lugemist
Cristiano Ronaldo näeb palli, astub paar sammu ettepoole, paneb jalad paika ja kui mänguvahend just õige kohas, kerkib õhku. Sünnib värav, mis jääb igaveseks jalgpallisõprade meelile ja keelile. FOTO: ALBERTO PIZZOLI/AFP/Scanpix

Jalgpall pidavat olema meeskonnamäng. Üleeile õhtul tõestas Cristiano Ronaldo, et tingimata ei pea. Madridi Reali tiimikaaslased olid talle küll igati toeks, aga pole liig väita, et maailma parim jalgpallur purustas Torinos Juventuse üksipäini 3:0. Portugallane oli ainusüüdlane, et Meistrite liiga mulluste finalistide uues kohtumises sisuline duell nägemata jäi.

Tellijale Tellijale

3. minutil ennetas ta Juve kaitsekorüfeesid Giorgio Chiellinit ja Andrea Barzaglit ning koksas 1:0. Tunnike hiljem saabus aga tordile tõeline kirss: Ronaldo kerkis uskumatutesse kõrgustesse ja virutas Gianluigi Buffoni väravasse ülepea käärlöögi, millist kohtab haruharva. Et õhtu kujuneks täiuslikuks, tegi ta ka eeltöö sõbramees Marcelo kolmandale tabamusele.

Nii juhtuski, et eesriide langedes käis kogu arutelu SELLE värava, aga mitte näiteks mängu taktikaliste sõlmpunktide ümber. Sest polnud midagi arutada: Real – õigemini Ronaldo – oli Juventusest lihtsalt mitme klassi võrra üle. Niivõrd, et isegi Torino publik tõusis kuningale au andma.

04.04.2018 06.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto