Sisukord
Auto
Tänane leht
07.04.2018
Eesti Kümnete inimeste elustiil luubi all (1) Tallekesed ja linnupojad Jalg mürtsuga maha Aitab tühjast lobast! (1) Hinnaline taies kadus garaažist Majandus Jegorov tõmbas tagasi: pensionireform on tervikuna vajalik (3) Esimene robot võtab 5 aasta pärast kaevuri töö üle (3) Välismaa Puigdemont pääses kautsjoni eest vabadusse KOHALIK VAADE. Seksuaalsed kurgid ja rohelised mehikesed tekitavad Leedus pingeid Madsen pole näidanud vähimatki kahetsust Kasahhidel on raske harjuda veidra ja kiiruga ehitatud pealinnaga, kus on liiga külm (1) Salapärane tunnistaja (1) Arvamus Ene Pajula veste: mammi peab kalliks omaenda Eesti vaba riiki (5) Peeter Langovitsi tagasivaade: esimene Wiiralti kunstiauhind EKI keelekool: Türile külla Jürile Karin Jaanson: teadusega suureks Ragne Kõuts: ühiskond peab ajakirjandust aitama, sest ajakirjanduseta ei saa (8) Jaak Jõerüüt: inimlikkus ja diplomaatia (1) Postimees 1933. aastal: kõnemees tulistas rahustajat surmavalt Aitab tühjast lobast! (1) Maksimaalselt infot piiratud ajaga (4) Jalg mürtsuga maha Juhtkiri: pikk tee veel käia (9) Kultuur Kõigest, mis kaduv Teater kui kodanikuühiskonna katsebaas Sport Lapsepõlveta lootus, kes naudib rasket tööd Kuidas autospordi mõjuvõimsaim mees ühe päeva Eesti pärast muretses AK Kõigest, mis kaduv Vikerkaar loeb. Keele säsi Väikene meistriteos Asta Põldmäelt Teater kui kodanikuühiskonna katsebaas Kas tahad elada kaua ja õnnelikult? Käi festivalidel! (3) Karin Jaanson: teadusega suureks Jaak Jõerüüt: inimlikkus ja diplomaatia (1) Kui soojale kevadele järgnes külm talv... (1) Arter Leslie Laasner: reklaamimaailmas ei ole lõbusad ajad, see töö läheb järjest raskemaks Ooper Eurovisioonil Hõisakem! Viagra sai 20-aastaseks! Ilona Leib: diivanimehe panus (4) Maailmalõpu küla Appi! Eestimaa jookseb tühjaks ja sureb välja (15) Ropp komöödia «Vändapidurid» ajab naerma küll Pimedad käigud, varemed ja linnadžungli ohud - kes tahab end proovile panna? Piisake sidrunimahla annab maitsele jumet VIDEO: Kevad tuli ootamatult ja midagi pole selga panna. Hakkaks õige printsessiks? Sõiduproov. Ford Mustang: võimsam, kiirem, kurjem Mees, kes leidis lõunapooluselt vaikuse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõiduproov. Ford Mustang: võimsam, kiirem, kurjem

3 min lugemist
  • V8 jõuallikat on pisut kohendatud, see arendab nüüd ümmargused 450 hj.
  • Kõige suurem uudis peitub jõuülekandes.
Ford Mustang GT. FOTO: Esta Tatrik

Mõne aasta eest viiekümneseks saanud Ford Mustang on heas vormis. Vaieldamatu kultusauto läbis noorenduskuuri ja sai pardale mõned uued vidinad.

Tellijale Tellijale

Rääkides kevadekuulutajatest. Kuldnokk. Muru kasvab mis mühin. V8, vabalthingav. Kui tänapäeval on kellelgi ette näidata selline mootor, siis mis saaks minna valesti? Ei saagi. Kui see jõuallikas on Ford Mustangi mootoriruumis, kas miski saaks minna viltu? Põhimõtteliselt mitte kui midagi.

Ford Mustang on neetult karismaatiline auto. Kõik temas pole kaugeltki täiuslik, aga ta on tervikuna vaieldamatult võluv. Lausa nõiduslikult suure karismaga. Talle vaadatakse järele, tema lähenedes pööratakse pead. Mis me räägime – Prantsuse jõukas kuurordis Nice’is ollakse näinud kõike, autonduse tippude katkematut paraadi. Ja ometi pööravad varakevadisel kaldapealsel jalutajad Mustangi lähenedes uudishimulikult pead. V8 tümin aitab muidugi kaasa, ei saa salata. Ta suudab enda ümber draama korraldada ka tõttava ummiku kiirusel liikudes. Aga eks see ole osa poniauto võlust. Veel näiteid? Euroopa lõunaosariikide mägiteedel rühkivad jalgratturid ei pööra autodele just liiga palju tähelepanu, ka siis, kui sõidukiks juhtub olema mõni kallismark. Mustang – see Ameerika sinikrae – teenis vastutulevatelt jalgratturitelt tunnustuseks mitmel korral tõstetud pöidlad. Aitäh, see oli nii äge teist!

Mis me räägime – Mustang nõretab cool’ist. Kolme aasta eest kevadet kuulutanud kuuenda põlvkonna Mustang on jõudnud väikese värskenduskuurini. 2018 mudeliaasta jaoks on V8 jõuallikat pisut kohendatud, see arendab nüüd ümmargused 450 hj. Kõige suurem uudis peitub aga jõuülekandes.

06.04.2018 09.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto