Sisukord
Arter
Tänane leht
07.04.2018
Eesti Kümnete inimeste elustiil luubi all (1) Tallekesed ja linnupojad Jalg mürtsuga maha Aitab tühjast lobast! (1) Hinnaline taies kadus garaažist Majandus Jegorov tõmbas tagasi: pensionireform on tervikuna vajalik (3) Esimene robot võtab 5 aasta pärast kaevuri töö üle (3) Välismaa Puigdemont pääses kautsjoni eest vabadusse KOHALIK VAADE. Seksuaalsed kurgid ja rohelised mehikesed tekitavad Leedus pingeid Madsen pole näidanud vähimatki kahetsust Kasahhidel on raske harjuda veidra ja kiiruga ehitatud pealinnaga, kus on liiga külm (1) Salapärane tunnistaja (1) Arvamus Ene Pajula veste: mammi peab kalliks omaenda Eesti vaba riiki (5) Peeter Langovitsi tagasivaade: esimene Wiiralti kunstiauhind EKI keelekool: Türile külla Jürile Karin Jaanson: teadusega suureks Ragne Kõuts: ühiskond peab ajakirjandust aitama, sest ajakirjanduseta ei saa (8) Jaak Jõerüüt: inimlikkus ja diplomaatia (1) Postimees 1933. aastal: kõnemees tulistas rahustajat surmavalt Aitab tühjast lobast! (1) Maksimaalselt infot piiratud ajaga (4) Jalg mürtsuga maha Juhtkiri: pikk tee veel käia (9) Kultuur Kõigest, mis kaduv Teater kui kodanikuühiskonna katsebaas Sport Lapsepõlveta lootus, kes naudib rasket tööd Kuidas autospordi mõjuvõimsaim mees ühe päeva Eesti pärast muretses AK Kõigest, mis kaduv Vikerkaar loeb. Keele säsi Väikene meistriteos Asta Põldmäelt Teater kui kodanikuühiskonna katsebaas Kas tahad elada kaua ja õnnelikult? Käi festivalidel! (3) Karin Jaanson: teadusega suureks Jaak Jõerüüt: inimlikkus ja diplomaatia (1) Kui soojale kevadele järgnes külm talv... (1) Arter Leslie Laasner: reklaamimaailmas ei ole lõbusad ajad, see töö läheb järjest raskemaks Ooper Eurovisioonil Hõisakem! Viagra sai 20-aastaseks! Ilona Leib: diivanimehe panus (4) Maailmalõpu küla Appi! Eestimaa jookseb tühjaks ja sureb välja (15) Ropp komöödia «Vändapidurid» ajab naerma küll Pimedad käigud, varemed ja linnadžungli ohud - kes tahab end proovile panna? Piisake sidrunimahla annab maitsele jumet VIDEO: Kevad tuli ootamatult ja midagi pole selga panna. Hakkaks õige printsessiks? Sõiduproov. Ford Mustang: võimsam, kiirem, kurjem Mees, kes leidis lõunapooluselt vaikuse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ropp komöödia «Vändapidurid» ajab naerma küll

2 min lugemist
FOTO: outnow.ch

Jaburavõitu film räägib kolmest lapsevanemast, kes püüavad ära hoida oma võsukeste süütuse kaotamist. Et lugu saaks naljakas, on inimeste loogiline ja realistlik käitumine üle parda visatud, aga sellega tuleb kuidagi lihtsalt leppida.

Tellijale Tellijale

Huumor teeb filmi mõningase ameerikalikkuse – mis väljendub tohutus aplaavas keskkooli lõpuballi ümber – talutavamaks. Kuna tänapäeva naljad pole enam «jalaga tagumikku», vaid sõna otseses mõttes õlut täis voolikuga ahtrisse, ei osutu vaataja aju filmi sisust arusaamisel ülearu vajalikuks. Sestap, kui juhtute olema nii rafineeritud maitsega proua, et pikantsete anekdootide peale muigamist endale ei luba, tasub enne seanssi võtta üks vein või õlu. Ja siis kinosaalis veel üks.

Kuna terve film keerleb hilisteismeliste tantsuõhtule järgneva sugulise läbikäimise ümber, on teos alla 14-aastastele keelatud. Lisaks pidevale seksiteemale näeb suures plaanis ... aga noh, kes on «Klassikokkutuleku» esimest osa näinud ja saunalavastseeni mäletab, ei see enam üllatu.

06.04.2018 09.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto