Sisukord
Maailm
Postimees
13.04.2018
Eesti Lauluväljakul algab Tallinna käsitöömess Tartu ettevõtja teenis aastaid Vene sõjaväeluuret (8) Igal aastal sünnib kümmekond last autos (2) Teistest võrdsemad või harilik valimiskampaania? (6) Majandus Eesti e-riik istub tiksuva pommi otsas (12) Metsa kasvab hoogsamalt, kui raiutakse (23) Välismaa Eesti suursaadik NATOS intervjuus Postimehele: igalt tippkohtumiselt ei saa pataljoni oodata (1) Reamees Ryani päästmine Keemiarelvade Keelustamise Organisatsiooni uuringu järgi mürgitati Skripale Vene närvimürgiga (2) Analüütik hoiatab Baltimaade kaitsel nii ala- kui ülereageerimise eest (20) Kas Trumpi üks lähedasemaid liitlasi võib olla Valge Maja suurim lekitaja? Trump astus Süüria küsimuses sammu tagasi (9) Arvamus Margus Punab: meeste #metoo ehk Kuidas meestele haiget teha? (8) Andrus Karnau: Rail Baltic – tähtsam kui raha (7) Jaak Allik: tagurpidi poliitpüramiid – Eesti esindusdemokraatia kriis (3) Ott Järvela: rõõm Klavanist Edasi 1961. aastal: TASSi teadaanne esimesest inimese lennust kosmosesse Juhtkiri: e-riik vajab kapremonti (2) Kultuur «Portugal»: vormiliselt imeilus, stsenaarium jätab soovida (1) Sport Talispordi juveel müüdi 300 000 dollari eest maha (1) Priit Vene: Balti liiga on ressursi raiskamine Mänguajata Vassiljev: praegu mõtlen meeskonnale, mitte endale Tallinn Lauluväljakul algab Tallinna käsitöömess Tartu Arborist läks kurele pesamures appi Maailma maadlusparemik lihvib võistlusvormi Põltsamaal Mitu tuhat noort kogunes teadusfestivalile Lennuakadeemia vilistlasi leiab Falklandi saartelt Katarini Tere öelda ja sõbraks saada võib naeru ja naljaga Heas hoos Tammeka tahab Narva vastu võiduseeriat pikendada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas Trumpi üks lähedasemaid liitlasi võib olla Valge Maja suurim lekitaja?

2 min lugemist
  • «Trumpi Valge Maja: muutes mängureegleid» autor on ajakirjanik Ronald Kessler.
  • Autori sõnul on Trumpi mitme halva otsuse taga tema tütar ja viimase kaasa.
  • Kellyanne Conway väitel teab president, kes on tegelikult lekitajad.
  • Conway lubas kunagi avaldada enda versiooni Valges Majas toimuvast.
Kellyanne Conway. FOTO: LEAH MILLIS/REUTERS/SCANPIX

President Donald Trumpi nõunik ja endine kampaaniajuht Kellyanne Conway on Valge Maja infolekitaja number üks, väidab Ühendriikide valitsusest värske raamatu «Trumpi Valge Maja: muutes mängureegleid» avaldanud Ronald Kessler.

Tellijale Tellijale

«Kui imestate, kuidas Valges Majas nii palju infot lekitatakse, siis üks põhjus on number üks lekitaja Kellyanne Conway,» kinnitas Kessler, kelle sõnul on Conway rääkinud väga õelalt ja teravalt Trumpi endisest meeskonnaülemast Reince Priebusest, presidendi tütrest Ivanka Trumpist ja tema abikaasast Jared Kushenist, kes on ühtlasi Trumpi vanemnõunik. Kessler lisas, et Conway on avaldanud ka valeinfot.

Vastulöögis sarjas Conway lekitajaid ja vihjas, et kõige suuremad lekitajad on need, kes on kõige rohkem meedia pärast kurnud, olles samal ajal ise ajakirjanikele ka suurimad infoallikad. «Lekitajad saavad väga head kajastust. Ja ühel päeval räägin ka oma loo, see saab olema väga põnev,» lubas Conway.

12.04.2018 14.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto