Ossinovski: ministrina ma ühtegi tõsist viga ei teinud

Sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski tegi laupäeval teatavaks üllatava käigu – ta astub tagasi töö- ja tervishoiuministri ametist ja keskendub erakonna maine parandamisele valimisteni jäänud aasta jooksul. FOTO: Marko Saarm / Sakala

Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski ütles intervjuus Postimehele, et ministrikohast loobuma ei kannusta teda võimalik poliitiline profiit. Ta tunnistas, et viimastel kuudel on erakond olnud kapseldunud ja inimestega liiga vähe rääkinud ning et temal tuleb seda nüüd muuta.

Tellijale Tellijale

-Sellisest vangerdusest on ajakirjanikud mitmel viisil kirjutanud juba mõni kuu. Seni on teie erakond plaani eitanud, aga nüüd tuleb erakonna juht ministrikohalt ära. Kas saite idee ajakirjanikelt või planeeriti seda erakonnas juba kaua?

Minul on selline mõte olnud mõnda aega, aga selleks, et ideest saaks poliitiline plaan, läheb ikka natukene aega. Lõplik otsus sündis päev enne erakonna volikogu – siis, kui erakonna juhatus ja riigikogu fraktsioon seda pikalt ja põhjalikult arutanud oli.

07.04.2018 10.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto