Sisukord
Arvamus
Tänane leht
10.04.2018
Eesti Tuntud oravate vanadekoduäri mürtsuv algus tõrgub (17) Sotside ministrivalikul kaks peamist favoriiti (1) Haigekassa sünnitusosakondade sulgemise otsusest ei tagane (14) Tuntud oravate hurraaga alanud vanadekoduäri on takerdunud Majandus EVR Cargo konteinerrong paneb Tartus elu kihama (2) Eesti osaleb uues Põhja alliansis Välismaa KOHALIK VAADE. Ungari värvus Orbáni juhtimisel oranžiks (4) Skripalide rünnaku järel liikusid sõnumid Süüriast Moskvasse Süüria ja Venemaa eitavad lääneriikide väiteid keemiarünnaku kohta AJA PEEGEL. Aeg pole suutnud Põhja-Iirimaal haavu parandada Arvamus Juhtkiri: kuidas vastab lääs? (8) Urmas Nemvalts: ehitame maja, liginullenergiamaja (1) 400 avalik kiri: valeinfo põhjal vastu võetud Rail Balticu seadus tuleb tühistada! (77) Evelyn Sepp: sotside ringmäng Ossinovskiga – vasakvalitsuse lõppmäng (4) Postimees 1991. aastal: kuningas tuleb Kultuur Meie igapäevaseid detsibelle anna meile tänapäev... Eesti Muusika Päevadel kõlab üle 30 uudisteose Siberi lugude latvu pidi Sport Kahe kuulsuse sõprus, mis on rinda pistnud ka vikatimehega Janek Õiglast tabas teivashüppel õnnetus Võimuvahetus aitab maletülil tasapidi vaibuda Tartu Kuno Tammearu: ennetame õnnetusi, päästame inimelusid ja vara, igaühe abil Aastakümneid Luua rahvast teeninud saun läks sunnitud vanaduspuhkusele (1) Peeter Laasik: kas Elva vald on tselluloositehase poolt? (2) Pikalt remondis olnud raamatukogu avab enne volbrit uksed Kes moodsa aja naistest kannab välja tsaarinnade kleidid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Evelyn Sepp: sotside ringmäng Ossinovskiga – vasakvalitsuse lõppmäng

3 min lugemist
Jevgeni Ossinovski FOTO: Pilt videost

Sotside esimees Jevgeni Ossinovski ei meeldi omadele ega võõrastele. Avalik kuvand ministrist on jäik, paranoiline, riiakas ja suletud. Erakonna reiting on langenud. Kas ametist lahkumine aitab sotse, küsib endine poliitik Evelyn Sepp.

Tellijale Tellijale

Kes aias, kes aias... Otsi kohta kus sa saad ja lükka teine sisse... Kui aasta tagasi oli sotsidel lootust, et palju väärtuspõhiseid avalikke vaidlusi õnnestub enda kasuks pöörata ja need toovad valimistel edu, siis tänaseks on need kahjuks mandunud hirmraskeks reitingukiviks. See veab üha põhjapoole, mida täiendab keelamiseerakonna maine, lisaks erakonna esimehe kehv kuvand. Lihtsamalt öeldes – ta ei meeldi inimestele. Ei omadele ega võõrastele.

09.04.2018 11.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto