Sisukord
Eesti
Tänane leht
10.04.2018
Eesti Tuntud oravate vanadekoduäri mürtsuv algus tõrgub (17) Sotside ministrivalikul kaks peamist favoriiti (1) Haigekassa sünnitusosakondade sulgemise otsusest ei tagane (14) Tuntud oravate hurraaga alanud vanadekoduäri on takerdunud Majandus EVR Cargo konteinerrong paneb Tartus elu kihama (2) Eesti osaleb uues Põhja alliansis Välismaa KOHALIK VAADE. Ungari värvus Orbáni juhtimisel oranžiks (4) Skripalide rünnaku järel liikusid sõnumid Süüriast Moskvasse Süüria ja Venemaa eitavad lääneriikide väiteid keemiarünnaku kohta AJA PEEGEL. Aeg pole suutnud Põhja-Iirimaal haavu parandada Arvamus Juhtkiri: kuidas vastab lääs? (8) Urmas Nemvalts: ehitame maja, liginullenergiamaja (1) 400 avalik kiri: valeinfo põhjal vastu võetud Rail Balticu seadus tuleb tühistada! (77) Evelyn Sepp: sotside ringmäng Ossinovskiga – vasakvalitsuse lõppmäng (4) Postimees 1991. aastal: kuningas tuleb Kultuur Meie igapäevaseid detsibelle anna meile tänapäev... Eesti Muusika Päevadel kõlab üle 30 uudisteose Siberi lugude latvu pidi Sport Kahe kuulsuse sõprus, mis on rinda pistnud ka vikatimehega Janek Õiglast tabas teivashüppel õnnetus Võimuvahetus aitab maletülil tasapidi vaibuda Tartu Kuno Tammearu: ennetame õnnetusi, päästame inimelusid ja vara, igaühe abil Aastakümneid Luua rahvast teeninud saun läks sunnitud vanaduspuhkusele (1) Peeter Laasik: kas Elva vald on tselluloositehase poolt? (2) Pikalt remondis olnud raamatukogu avab enne volbrit uksed Kes moodsa aja naistest kannab välja tsaarinnade kleidid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sotside ministrivalikul kaks peamist favoriiti

2 min lugemist
  • Jevgeni Ossinovski järetulijaks pakutakse Maris Jesset või Heljo Pikhofi.
  • Kumbki kandidaat pole seni võimalikust pakkumisest keeldunud.
Heljo Pikhof ja Maris Jesse FOTO: Kollaaž

Kuu lõpuks peab Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE) leidma inimese, kes asub  riigikokku mineva parteijuhi Jevgeni Ossinovski asemel tervise- ja tööministri kohale. Postimehe andmetel on kõige tõenäolisem, et uueks ministriks saab kas riigikogu liige Heljo Pikhof või sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.

Tellijale Tellijale

Kuu lõpuks peab Sotsiaaldemokraatlik Erakond leidma inimese, kes asendab tervise- ja tööministrina riigikogusse lahkuvat erakonna esimeest Jevgeni Ossinovskit. Postimehe andmetel on kõige tõenäolisem, et uueks ministriks saab kas riigikogu liige Heljo Pikhof või sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.

Uue ministri leidmisega peab Sotsiaaldemokraatlikus Erakonnas tegelema esimees, kes esitab kandidaadi juhatusele, mis seejärel hääletab kandidaadi sobivuse üle. Kuna Ossinovski otsib asendajat töökohale, mida ta on pea kaks ja pool aastat täitnud, siis teab ta täpselt, millises seisus ta ministeeriumi üle annab ning millist inimest tal vaja läheb.

09.04.2018 11.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto