Sisukord
Ilu & mood
Postimees
12.05.2018
Eesti Ühe pere aasta prügi mahub ühte purki Ministeeriumi uuest pressiesindajast sai kantsleri mainekorraldaja (7) Pootsman ei tea veel orust Võistle, Elina, võistle! (1) Välismaa Gina Haspel astus lavale Hiina Big Maci fännid kaubandussõjas burgerist ei loobu Väike röövik ähvardab Aafrika nälga jätta SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Arvamus Viivi Luik: töörahu tapamajas (5) EKI keelekool: kihelkond (2) Postimees 1992. aastal: peeti kinni võõrväe vanemleitnant Peeter Järvelaid: kihelkondlik triipkood riigikultuuris Juhtkiri: kulda väärt ema (1) Sport Raudmees Ain-Alar Juhanson murrab uut sorti takistusi Starditulede süttimise hetkel kustub eestlaste sõprus SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Jets rõõmustab Kanada haavatud hinge (1) Mart Soidro: igatsedes taga kadunud aegu Tarbija Välismaale õppima minekuks tuleb teha kõva eeltööd AK Eesti rahva ajalugu Enn Tarveli järgi (1) Hellade näppudega inimmasina naasmine Ulmekogumik, mille lugudes päästavad eestlased inimkonna (1) Vikerkaar loeb. Ala ja tema rahvas Elu ongi keeruline «Inimeste elulood on kirjandusliku ehitusmaterjali ammendamatu karjäär» Andres Adamson: ajalootõest ja eesti rahvast (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: Järvi tõi Eestisse Detroiti sümfoonikud Kihelkondlik Eesti: Vallad kaovad, kihelkonnad jäävad (3) Kihelkondlik Eesti: Tuleme ja saame kokku juurte juures Kihelkondlik Eesti: Meie identiteedi kodu Arter Pilk luuraja argipäeva: väikesed võidud (ja kaotused) suures vastasseisus Viirus Kriimsilma üheksa ametit Jah, ka emadust saab täiega turundada! Ilona Leib: mina – ema (1) Arteri suur intervjuu: Kaja Kallas ei karda skandaale! (6) SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Emadepäevaks: kodutortide klassika värskemal moel Mis on stiilivaldkond, milles eestlased hädasti järeleaitamistunde vajaks? Miks tahaksid londonlased haarata oksekoti järele, kuuldes väljendit «kuninglik pulm»? Filmiarvustus: «Päike südames» - poolteist tundi armastuse otsimist (1) Sõiduproov. Kas see ongi viimane puhtavereline Mitsubishi? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mis on stiilivaldkond, milles eestlased hädasti järeleaitamistunde vajaks?

3 min lugemist
  • Ilmad on viimaks ometi soojad! Millist värvi nüüd kanda?
  • Mis on ainus stiilivaldkond, milles eestlased järeleaitamistunde vajaks?
  • Tagasihoidlikkusega pole enma midagi peale hakata.
Miks piirduda ühe moetooniga, kui selga saab panna terve trendiklaveri? Monton, TFW FOTO: Erlend Štaub

Kui kusagil hakataks stiilipunkte jagama, läheks eestlastel hästi. Meie inimesi iseloomustab ju hea maitse ja rafineeritud peenetundelisus. Kui püüda esile tuua ainsat kohta, kus väike järeleaitamistund kasu tooks, siis on see värvijulgus. Ja just sel suvel pole tagasihoidlikkusega enam midagi peale hakata, sest maailma moelavadele on laotunud vikerkaar.

Tellijale Tellijale

Panna selga üksainus kirgast tooni rõivaese – juba see on paljudele meist katsumus. Enamasti tasakaalustatakse tervikut millegi neutraalsema ja rahulikumaga. Näiteks valge, liivakarva, hall või must naabrus krutib ka säraval toonil äkilisust vähemaks, nii et enamasti on see üsna tõhus ja toimiv stiilitaktika.

Miks piirduda ühe moetooniga, kui selga saab panna terve trendiklaveri? Monton, TFW FOTO: Erlend Štaub

Kuid tänavune kevadsuvi on värvivaimustuses veelgi kaugemale läinud. Korraga võib selga valida kõik maailma värvid, nii palju kui neid pähe tuleb, ning rohkem on selgelt rohkem. Eelistus kaldub segamata toonide poole, mis on sama kirkad, nagu oleksid nad otse värvikarbist võetud. Valik on üllatav, sest niisugust gammat näeb tihti vaid lastemoes, täiskasvanud eelistavad ikka veidike vaoshoitumat. Moodi aga ei huvita see, kuidas tavaliselt tehakse või kombeks on. Eriline olla on parim eesmärk, mille poole püüelda!

Milleks pabistada selle pärast, kas jätad ikka kaaslastele hea mulje? Hullem oleks ju see, kui sa neile üleüldse mingit muljet ei jäta!

Pilgurahe on tagatud

11.05.2018 14.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto