Postimees 1994. aastal: Eri Klasiga juhtus Põltsamaa lähedal avarii

1 min lugemist
Eri Klas FOTO: PP

Eile kell 9.50 Põltsamaa lähedal, Tallinna-Tartu maantee 130. kilomeetril põrkas dirigent Eri Klasi juhitud Mercedes kokku Opeliga. Opeli juht, aktsiaseltsi Sulev tegevdirektor sai kohapeal surma. Eri Klas ja koos temaga autos olnud ema Anna Klas viidi kiirabiga Tartusse.

Jõgeva politsei korrapidaja Kalle Sepp ütles Postimehele, et Eri Klasi Mercedes oli kaldunud teadmata põhjusel vastassuunavööndisse ja põrganud seal kokku vastutuleva autoga. Sepp lisas, et mõlema auto juhipoolne esiots läks kokkupõrke tagajärjel täiesti kortsu.

Maarjamõisa haigla traumapunkti valvearst Silvi Tusti ütles Postimehele, et kannatanud toodi traumapunkti kell veerand 12. Eri Klasil diagnoositi rinnaku murd, rindkere põrutus, lahtine ninaluu murd ja näohaavad ning ta saadeti pärast esmaabi andmist silmakliinikusse. Tusti lisas, et Eri Klasi vigastused on rasked, kuid üldseisund hea ja seetõttu lubati ta kodusele ravile.

Anna Klasil diagnoositi valvearst Silvi Tusti sõnul pea ja rindkere põrutus ning arvestades kannatanu vanust, suunati ta edasisteks uuringuteks närvikliinikusse. Nagu ütles Maarjamõisa haigla neurokirurgia osakonna juhataja Väino Sinisalu, on Anna Klasi tervislik seisund stabiilne ja tema elu pole ohus.

21.04.1994

Seotud lood
20.04.2018 23.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto