E, 16.05.2022

Jasikevicius siunas kaotuse järel kohtunikke

Postimees Sport
Jasikevicius siunas kaotuse järel kohtunikke
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Šarunas Jasikevicius.
Šarunas Jasikevicius. Foto: Alexey Filippov / Sputnik/Scanpix

KORVPALL. Kaunase Žalgiris kaotas reedel Euroliiga veerandfinaalseeria teises mängus võõrsil Piraeuse Olympiakosele 68:79. Leedu suurklubi peatreener Šarunas Jasikevicius avaldas mängu järel sügavat rahulolematust kohtunike vilepartiiga.

«Esimesel poolajal oli väga selge, et me ei saanud kohtunikelt mingit respekti. Meile vilistati alustuseks seitse ja Olympiacosile ainult kaks viga, vabavisked seejuures avaveerandil 0:11 meie kahjuks... Sellises olukorras oli täiesti selge, et reegleid ei tõlgendatud kahe võistkonna puhul ühtemoodi. Kohtumise vältel oli veel mitmeid selliseid olukordi [kus vile kõlas põhjuseta meie vastu],» sõnas 42-aastane Jasikevicius.

«Teisalt, me tulime mängu tagasi ja jõudsime 54:54 viigini. Ent Olympiakos tabas seejärel mitu rasket viset ja kadus uuesti silmapiirilt. Pean oluliseks oma mängijaid tagasituleku eest kiita. Kuna meid ei koheldud õiglaselt, pidime vähem agressiivsemalt mängima, et mitte kogu aeg vigu saada. Peame õppima kannatama, sest muud moodi pole meil võimalik edu saavutada,» lisas Jasikevicius.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles