Sisukord
Tänane leht
Postimees
25.04.2018
Eesti Uued tuuled Vabaerakonnas? Talvikule ja Herkelile pakuvad konkurentsi Tarmo Kaldma ja Olev Vaher (6) Veebi lekkis 215 000 Eesti kasutaja parooliga andmebaas (5) «Paradiisi paberite» teine osa: Eesti superrikaste ärid Maltal (23) Galerii ja video: sada luike tantsis Vabaduse väljakul eesti balleti juubeli puhul (1) Kiire abi päästis elu (1) Majandus Ärevusepilv nimega GDPR Eesti ettevõtete kohal «Paradiisi paberite» teine osa: Eesti superrikaste ärid Maltal (23) Baltika motiveerib juhte odavate aktsiatega Välismaa Ühiskonnaheidik korraldas Torontos veresauna (4) Võitlus Malis kisub järjest tulisemaks (4) Postimehe video ja reportaaž: Eesti sõdurid valmistusid uduses Paldiskis Mali põrgukuumuseks Arvamus Mihkel Mutt: paberivabrikud meie meeltes. Milleks päästa planeet, kui inimene alla käib? (9) Taavi Minnik: lennuk nimega Eesti (14) Vastukaja: hambaravi kvaliteet sõltub ennekõike ikka arstist Mihkel Kunnus: Jordan Peterson on maailma Valdur Mikita (11) Mart Raudsaar: usk edusse viib riigikokku (4) Edasi 1981. aastal: NLKP Keskkomitees, NSV Liidu Ministrite Nõukogus, ÜAÜKN-is ja ÜLKNÜ Keskkomitees Juhtkiri: eestlaste kauged rannad Kultuur Kriitik soovitab inimsöömist ja laibahunnikuid Sport Bayern - Real: suurklubide, tipptreenerite ja superründajate lahing Eesti jäähoki võtmeküsimus - kuidas tuua talendid koju? Blogi ja galerii: Real pööras kaotusseisu võimalusi raisanud Bayerni vastu võiduks Tartu Alvar Tipp: kemmergu asemel võiks raha kulutada Tamme kooli laste peale (1) Peeter Olesk: ülikool ja kõrgem haridus (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kiire abi päästis elu

3 min lugemist
  • Viljandist Tartusse sõitnud noormehel hakkas liinibussis halb.
  • Kaasreisijad kutsusid otsekohe kiirabi ja oskajamad tegid südamemassaaži.
  • 20 minutit hiljem saabunud meedikud sõidutasid abivajaja Tartusse.
Steven Kanarbik oli väga tänulik inimestele, kes teda terviserikke tekkimise ajal liinibussis aitasid. Eile sõitis ta bussiga Tartu ülikooli kliinikumi, et lasta olukorda veel uurida. FOTO: Marko Saarm / Sakala

Pole harv juhus, kui neid, kel avalikus kohas halb hakkab, kahtlustatakse esmalt liigses keelatud ainete tarvitamises. Seetõttu oli liinibussis terviserikke saanud Steven Kanarbikul oma sõnul õnne, et kaassõitjad ja bussijuht teda eelarvamusteta abistama tõttasid.

Tellijale

Poolteist nädalat tagasi pühapäeval läks Steven Kanarbik Viljandis bussi peale, et Tartusse sõita. Enne Oiu peatust hakkas tal halb.

Enne kui ta keha üle kontrolli kaotas, jõudis kahekümnendates eluaastates Kanarbik enda kõrval istuvale prouale öelda, et tal hakkas halb ja palus kiirabi kutsuda. Kaassõitja rääkis sellest kohe bussijuhile, kes Oiu peatuses seisma jäi.

Kuigi Kanarbik tähendas, et abistajad olid kiirabi peale isegi pahased, et Põltsamaalt tulekule kulus rohkem kui 20 minutit, sai ta arstidelt kiiresti abi. Kui oli selge, mis toimub, pandi vilkurid tööle ja sõidutati ta Tartu Ülikooli kliinikumi.

24.04.2018 26.04.2018
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto