Sisukord
Kasulik
Tänane leht
28.04.2018
Eesti Valimiste lähedus pakub üllatusministreid Konnad ja teised kahepaiksed Majandus Riigi energiafirma lubab rohkem õli toota (1) Välismaa KOHALIK VAADE: Võltsitud diplom Hispaania poliitikas ametist ei vii, kuid näpatud kreemipurk küll (1) Koreade ebatraditsioonilised esileedid rambivalgust ei pelga (1) Kimi ja Mooni piiritango läks ajalukku Arvamus Andres Adamson: panganduse algusest Eestis Neeme Korv: üks korralik «näidishukkamine» (10) Kimi grand plan jäi saladuseks (2) EKI keelekool: eesti keele kübaratrikid Rein Raud: sotsiaalsed konstruktsioonid ja poliitiline tegelikkus (81) Postimees 1931. aastal: Saksa tollivaimustus jahtub Ene Pajula veste: mammi usub, et kiitmiseks leiab alati mõne ettekäände Peeter Langovitsi tagasivaade: Minoxi isa Tallinnas (1) Juhtkiri: kas peaminister teeb halba nalja? (23) Kultuur Miks ikkagi lahkus Paavo Nõgene kultuuriministeeriumist? (7) Kas siis selle teatri tantsu keel...? Nädala plaat. Valgekingaline zombifolk Sport Reinar Halliku korvpalliakadeemia päästis gümnaasiumi sulgemisest Mart Soidro: Leedu korvpallist. Austuse ja kadedusega. AK Vikerkaar loeb. Indiast, vastuvõetava verekogusega Aja auk. Kleepuvad näpud Kaose ja korra piiril käies. Ly Seppel – 75 Nädala plaat. Valgekingaline zombifolk Rein Raud: sotsiaalsed konstruktsioonid ja poliitiline tegelikkus (81) Ebausu levik ei takista teadlasi tulevikku loomast Tallinna linnriik – kuidas sellest hoiduda (2) Arter Filmisaade «Jupiter» paotas hallil ajal akent maailma Filmiarvustus: «Vaimude lahkaja» on lisa Briti õudusfilmide paremikku Revolutsioon, baltisakslased ja Eesti iseseisvumine ehk kuidas Alatskivi lossi mööbel koju tagasi jõudis Suur Arteri intervjuu! Andrus Kivirähk loodab muuta meie suhtumist tolmu Võta ette kevadpuhastus telefonis! Camper’iga Ameerikasse. Mis ja kuidas? VIDEO: Kallis, olen sinu ämblikmees! (1) Maailmakuulsa Le Cordon Bleu kokakooli kõnepruuk: «Jah, chef, ei, chef.» Kleidid, mis elavad seljas Ameerika printsess Ivanka Trump Meelelahutus Koomiks Sudoku

Camper’iga Ameerikasse. Mis ja kuidas?

4 min lugemist
Meie autol oli 6-liitrine V8-mootor, kütusekuluks tuli umbes 16 eurosenti kilomeetrile. Jagades selle inimeste arvuga ning korrutades puhkuse ja mugavuse koefitsientidega, tundub see päris mõistlik hind. FOTO: Andres Sang

RV ehk Recreational Vehicle, mida võib tõlkida virgestusliikuriks, on tuntud pigem camper'i või eesti keeles matkaautona. Annab vabaduse liikuda täpselt sinna, kuhu tahad, ning süüa ja magada just täpselt sel ajal ja selles kohas, mis tundub hea.

Tellijale Tellijale

Kõigepealt kerkib loomulikult küsimus: miks?!? Mis põhjusel peaks üks täiesti normaalne Eesti inimene pugema ülemõõdulisse USA kuuti, millel on rattad all ja kohutavalt suur janune mootor peal ning mille rentimine on kallis?

Emotsionaalne vastus sellisele küsimusele on lihtne: sest see on seiklus! Kusjuures turvalisemat laadi seiklus, kus sind ei ähvarda ükski ebamugavus või oht, kui sa ise oma elu keeruliseks ei tee. Ja seiklus, mida saad mugavalt jagada oma pere ja sõpradega.

Ratsionaalne vastus sellele küsimusele on natuke pikem, aga kokkuvõtlikult: RV ei ole grupi- või perepuhkuseks USAs kindlasti kallim kui muud võimalikud variandid. Olulised praktilised mugavused tõstavad võimaliku, aga mitte vältimatu rahalise kalliduse kaalukaussi kõvasti ülespoole.

Matkaauto on kõige lihtsamalt öelduna auto, pluss ööbimiskoht, pluss köök.

27.04.2018 30.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto