Sisukord
Arvamus
Postimees
28.04.2018
Eesti Valimiste lähedus pakub üllatusministreid Konnad ja teised kahepaiksed Majandus Riigi energiafirma lubab rohkem õli toota (1) Välismaa KOHALIK VAADE: Võltsitud diplom Hispaania poliitikas ametist ei vii, kuid näpatud kreemipurk küll (2) Koreade ebatraditsioonilised esileedid rambivalgust ei pelga (1) Kimi ja Mooni piiritango läks ajalukku Arvamus Andres Adamson: panganduse algusest Eestis Neeme Korv: üks korralik «näidishukkamine» (10) Kimi grand plan jäi saladuseks (2) EKI keelekool: eesti keele kübaratrikid Rein Raud: sotsiaalsed konstruktsioonid ja poliitiline tegelikkus (81) Postimees 1931. aastal: Saksa tollivaimustus jahtub Ene Pajula veste: mammi usub, et kiitmiseks leiab alati mõne ettekäände Peeter Langovitsi tagasivaade: Minoxi isa Tallinnas (1) Juhtkiri: kas peaminister teeb halba nalja? (26) Kultuur Miks ikkagi lahkus Paavo Nõgene kultuuriministeeriumist? (7) Kas siis selle teatri tantsu keel...? Nädala plaat. Valgekingaline zombifolk Sport Reinar Halliku korvpalliakadeemia päästis gümnaasiumi sulgemisest Mart Soidro: Leedu korvpallist. Austuse ja kadedusega. AK Vikerkaar loeb. Indiast, vastuvõetava verekogusega Aja auk. Kleepuvad näpud Kaose ja korra piiril käies. Ly Seppel – 75 Nädala plaat. Valgekingaline zombifolk Rein Raud: sotsiaalsed konstruktsioonid ja poliitiline tegelikkus (81) Ebausu levik ei takista teadlasi tulevikku loomast Tallinna linnriik – kuidas sellest hoiduda (2) Arter Filmisaade «Jupiter» paotas hallil ajal akent maailma Filmiarvustus: «Vaimude lahkaja» on lisa Briti õudusfilmide paremikku Revolutsioon, baltisakslased ja Eesti iseseisvumine ehk kuidas Alatskivi lossi mööbel koju tagasi jõudis Suur Arteri intervjuu! Andrus Kivirähk loodab muuta meie suhtumist tolmu Võta ette kevadpuhastus telefonis! Camper’iga Ameerikasse. Mis ja kuidas? VIDEO: Kallis, olen sinu ämblikmees! (1) Maailmakuulsa Le Cordon Bleu kokakooli kõnepruuk: «Jah, chef, ei, chef.» Kleidid, mis elavad seljas Ameerika printsess Ivanka Trump Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kimi grand plan jäi saladuseks

1 min lugemist
Põhja-Korea liider Kim Jong-un. FOTO: HANDOUT / REUTERS /Scanpix

Väike Raketimees, nagu üks kuulus riigipea Põhja-Korea liidrit Kim Jong-uni hiljuti nimetas, külvab segadust. Vaid mõne kuu eest oli ta ideaalne pahalane, itsitas kurjakuulutavalt kaugmaaraketi kohal ning ähvardas kõiki, kes talle meele järele polnud. Maailm kartis ja ootas, mida ta järgmiseks ette võtab.

Seda, mis tuli, ei osanud aga keegi ennustada – Kim tegi täieliku kannapöörde. Kõik sai alguse Lõuna-Koreas korraldatud taliolümpiamängudest, kuhu ülejäänud maailma saadeti võluma Kimi õde, ja see töötas. Siis saabusid teated Korea tippkohtumisest ning Kimi ja USA presidendi Donald Trumpi võimalikust randevuust.

Milline on aga Kimi plaan, tema lõppeesmärk? Kas sõjakas juht on tõesti muundunud rahuarmastajast lepitajaks? See ei selgunud ka eilsel oodatud tippkohtumisel, kus täitusid kõik Lõuna-Korea lootused.

Seotud lood
27.04.2018 30.04.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto