N, 19.05.2022

Horoskoop

Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Suudad ületada väljakujunenud mõttemustrite piire. Tulevad head ideed, leiad oma probleemidele uudseid, ent hästi toimivaid lahendusi.

SÕNN Sul on piisavalt infot ja võimalusi tegutsemiseks, kuid paraku võib olla nii, et sul pole aimugi kõige tähtsamatest asjaoludest.

KAKSIKUD Raske on ühitada kodust elu ning tööd ja karjääri puudutavaid küsimusi. Püüad mõlemal rindel tubli olla, ent see võib üle jõu käia.

VÄHK Infomüra tõttu jäävad märkamata olulised asjad. Proovi olla tähelepanelik, võtta asju rahulikult ja süveneda.

LÕVI Koostöö ei pruugi kõige paremini edeneda. Ole kannatlik ja taktitundeline, kuula ka teiste arvamust, ära hakka otsekohe end õigustama.

NEITSI Suhetes on pinget. Ent see, kas pinge on edasiviiv või lammutav, on suuresti sinu enda teha. Kui sa kedagi armastad, ole temaga kannatlik.

KAALUD Mõistad hästi, milline on sinu koht maailmas. Emotsionaalne ja mõistuspärane pool on tasakaalus. Rahaasjus oled aga läbematu.

SKORPION Täiskuu ajal tunnetad hästi oma hingelisi vajadusi. Võid näha unenägusid, mida analüüsides saad vihjeid, kuidas käituda.

AMBUR Sul on küllalt vaimset energiat ning ka oskust selgelt mõelda, eri teemade vahel seoseid luua. Kasuta aega selleks, et ennast arendada.

KALJUKITS Leidub võimalusi rahalise seisu parandamiseks, ent sellega seoses on ka ohte. Mõtle hästi, kellele ja mida tasub rääkida, kellega saab koostööd teha.

VEEVALAJA Intuitsioon on suurepärane. Ühenda loogiline analüüs ja hea vaist, siis saad teelahkmel seistes õigesti otsustada, kuhupoole ja millise tempoga liikuda.

KALAD Keegi üritab sulle oma tahtmist peale suruda. Isegi kui tunned, nagu oleks ta sinust tugevam, ära ole allaheitlik, ära luba end ära kasutada.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tagasi üles