N, 19.05.2022

Tudengid kastsid enda Taaralinnas jõkke

Tudengid kastsid enda Taaralinnas jõkke
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Laupäevane ilm soosis tudengite kevadpäevade avapäeva vesist tegevust, kui Emajõe ääres algas isetehtud lennumasinate võistlus «Karsumm», millest võttis osa kaheksa võistkonda.

Emajõe voogudesse kukuti kiiresti hoolimata sellest, kas tegu oli kondoomi, kanüüli või kosmosesüstikut imiteeriva masinaga. Kuid lõbu oli laialt sellegipoolest ning kõik osalejad pääsesid peagi elusa ja tervena kaldale tagasi, et siis end juba tünnisaunas kosutada.

«Tegelikult oli vesi üllatavalt soe,» märkis Team Eco Race of Estonia koosseisus Tallinnast Tartusse saabunud Mart Pärtel, kes oli ka üks kolmest julgest, kes võttis lisaks võistkonnahüppele ette ka individuaalse soorituse ja kargas teist korda Emajõe vette napilt pärast seda, kui sealt just välja oli ronitud.

Võistkonna sooritusega jäi noormees rahule, kuigi lõpuks tuli napimast napimalt tunnistada Tartu Space Programi paremust. Küll sai Team Eco Race of Estonia pikima õhulennu eripreemia. Parima sõu eest pälvis tunnustuse hiidkanüüliga Emajõkke plartsatanud Veredoonorid, samuti kuulus selle võistkonna liikmele Markus Tammele parima üksikhüppaja auhind. Tartu Postimees

Fotod: Margus Ansu

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tagasi üles