E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sikkut: kümne aasta pärast on Eestis mõned sünnitusmajad

Hanneli Rudi
, reporter
Facebook
Comments 24
Riina Sikkut andis eile varahommikul ajakirjanikule intervjuu jalutuskäigul telemajast Toompeale. «Oleksite saanud hea loo, et minister läks esimesel päeval harjumusest vanasse töökohta Stenbocki majja, aga ma tulin siia valitsuse istungile,» muigas vastne minister.
Riina Sikkut andis eile varahommikul ajakirjanikule intervjuu jalutuskäigul telemajast Toompeale. «Oleksite saanud hea loo, et minister läks esimesel päeval harjumusest vanasse töökohta Stenbocki majja, aga ma tulin siia valitsuse istungile,» muigas vastne minister. Foto: Eero Vabamägi

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut (35) leiab, et meditsiinisüsteem peab lähiaastatel hakkama mõtlema ka sellele, kuidas patsiendid suurematesse keskustesse tuua, sest see on odavam kui igas maakonnakeskuses haiglat pidada.

Nüüd kus päris esimese ministriksoleku päeva elevus on lahkunud, siis kas on kohasem õnne soovida või kaasa tunda?

Mul on endal olnud imelik tunne, kui soovitakse õnne, sest ma ei tea, kui suur õnn see (ministriamet – toim) on. Aga soovida võiks vast vastupidavust. Ma loodan, et naeratan ka kümne kuu (ametiaja pikkus järgmiste valimisteni – toim) pärast.

Millega Jevgeni Ossinovski teid ümber veenis, sest ministriamet ei olnud ka teie esimene valik?

Ei olnud, jah. Ma ei oska öelda, mis oli kõige mõjuvam argument, aga Jevgeni jutt on üldiselt väga veenev.

Facebook
Comments 24

Märksõnad

Tagasi üles