Sisukord
Eesti
Postimees
05.05.2018
Eesti Aabile tuli suurhüvitis üllatusena (5) Nädala näod. Mitme plaani mees (3) Nädala näod. Veel üks Kallas (2) Nädala näod. 46 – algab elu uus (3) Simsoni määrus osutus Trooja hobuseks (10) Rebane sõi kruusateel kive Tallekeste tippaeg Video: kohtingu tagaotsitavaga lõpetas arreteerimine (4) Majandus Tehisintellekt kaotab tüütuse türannia Välismaa PERSOON. Vangistatud opositsionäärist Armeenia revolutsiooni liidriks (1) Malaisia palmiistandustes on pärdikud hinnatud töölised Marxi pärand lõhestab Saksamaad isegi veel tema 200. sünniaastapäeval (16) Arvamus EKI keelekool: terminiabi terminibaasist Juhtkiri: Simsoni alatu nüke (54) Artemi Troitski: vanakese Xi Hiina poliitiline meditsiin (2) Lauri Vahtre: sotsiaalkonstruktivism ja hall udu (46) Nädala näod. Veel üks Kallas (2) Nädala näod. Mitme plaani mees (3) Nädala näod. 46 – algab elu uus (3) Nädala näod. Meie mees finaalis Kultuur Reketi uus album on julgem ja lõbusam kui eelmised W A U H A U S – materjalide ja publikuga mängiv etenduskunstikollektiiv (2) Tagasivaade Triibmannile (1) Suur Arteri intervjuu! Eesti kudumisgeenius Kristel Kuslapuu: «Lähen aastatega aina pöörasemaks!» Sport Nädala näod. Meie mees finaalis Horvaatia jalgpalli-iidoleid ähvardab türm Eesti naiste kettaheiterekord võib rännata Moskvasse (1) Joosep Susi: monumentaalsus ja momentaansus (1) Tarbija Jalgratas vali rahakoti ja eluviisi järgi AK Reketi uus album on julgem ja lõbusam kui eelmised Aja auk. Hävituse ingel Vikerkaar loeb. Kuidas jääda inimesena ellu Inimese ajastul? Tagasivaade Triibmannile (1) Asjad, mis teevad memuaarid heaks Lugusid vihastamise lõbust «Kirjutamine on alati ühtlasi ka reisimine» Abiks alkonaudi abistamisel Peeter Langovitsi tagasivaade: Regina Baltical võistlesid laevafirmad Maarja Kruusmaa: riik kui leiutis (2) Lundi rajatavast kiirguskeskusest saab ka Eesti teadlaste superlabor Nädala plaat: Ans.Anduri vedel linn Romaanide hulka kadunud (1) Arter Neeme Raud: kevadluurel «suure neitsiliku» naabruses Ajastu on pinev, aga inimestel on igav. Mis teil viga on? Alaealised keset pedofiile ja häkkereid ehk kuidas rääkida lapsega internetist Hinge pugemise kunst Filmiarvustus «Tully»: igale (tulevasele) lapsevanemale kohustuslik film Kas president Kaljulaid jookseb maailmarekordi? Mehed, need on asjad, mida naised vihkavad! Suur Arteri intervjuu! Eesti kudumisgeenius Kristel Kuslapuu: «Lähen aastatega aina pöörasemaks!» Esimesed metsa maitsed Juustukuningad avasid kohviku Vaata, mis on need 6 asja, mida teada Opel Insignia GSI kohta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rebane sõi kruusateel kive

2 min lugemist

Äärelinna aedades tikreid nosivad reinuvaderid pole enam teab mis uudis. Kui aga punasaba täies rahus teepervel kruusakive järab, paneb see küll kulmu kergitama. Just sellise vaatepildi püüdis telefonikaameraga kinni Janek Kaup.

Tellijale Tellijale

Läinud pühapäeva lõuna ajal Kolga-Jaanist kodu poole sõitvale Kaubile jäi Rebaste küla ligidal silma koheva kasukaga isend, kes oli teeservas millegagi usinasti ametis. Ei häirinud looma ka see, kui Kaup auto tema nina all kinni pidas, akna alla keris ning raadiost tümpsuva muusika saatel filmima hakkas. «Eks neid üle tee jooksvaid metsloomi ole ennegi nähtud, aga see ei lasknud ennast üldse segada,» ütles Kaup.

Vaid paari meetri kaugusel temast lühikest loodusdokki väntav inimene oli rebasele kui tühi koht. Täpsemal vaatlusel selgus, et metsaasukas nosib midagi hammaste klõbinal. Suur oli filmija imestus, kui ta nägi, et välimuselt igati kenas seisus rebane kruusakive ragistab. «Ei oska öelda, kas tal oli mõne aine puudus või oli põhjus milleski muus. Pealtnäha oli loom küll täiesti terve,» kõneles Kaup. «Võib-olla jalg oli all natuke pehme, aga seegi võis vaid nii tunduda.»

04.05.2018 07.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto