Sisukord
Auto
Tänane leht
12.05.2018
Eesti Ühe pere aasta prügi mahub ühte purki Ministeeriumi uuest pressiesindajast sai kantsleri mainekorraldaja (7) Pootsman ei tea veel orust Võistle, Elina, võistle! (1) Välismaa Gina Haspel astus lavale Hiina Big Maci fännid kaubandussõjas burgerist ei loobu Väike röövik ähvardab Aafrika nälga jätta SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Arvamus Viivi Luik: töörahu tapamajas (5) EKI keelekool: kihelkond (2) Postimees 1992. aastal: peeti kinni võõrväe vanemleitnant Peeter Järvelaid: kihelkondlik triipkood riigikultuuris Juhtkiri: kulda väärt ema (1) Sport Raudmees Ain-Alar Juhanson murrab uut sorti takistusi Starditulede süttimise hetkel kustub eestlaste sõprus SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Jets rõõmustab Kanada haavatud hinge (1) Mart Soidro: igatsedes taga kadunud aegu Tarbija Välismaale õppima minekuks tuleb teha kõva eeltööd AK Eesti rahva ajalugu Enn Tarveli järgi (1) Hellade näppudega inimmasina naasmine Ulmekogumik, mille lugudes päästavad eestlased inimkonna (1) Vikerkaar loeb. Ala ja tema rahvas Elu ongi keeruline «Inimeste elulood on kirjandusliku ehitusmaterjali ammendamatu karjäär» Andres Adamson: ajalootõest ja eesti rahvast (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: Järvi tõi Eestisse Detroiti sümfoonikud Kihelkondlik Eesti: Vallad kaovad, kihelkonnad jäävad (3) Kihelkondlik Eesti: Tuleme ja saame kokku juurte juures Kihelkondlik Eesti: Meie identiteedi kodu Arter Pilk luuraja argipäeva: väikesed võidud (ja kaotused) suures vastasseisus Viirus Kriimsilma üheksa ametit Jah, ka emadust saab täiega turundada! Ilona Leib: mina – ema (1) Arteri suur intervjuu: Kaja Kallas ei karda skandaale! (6) SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Emadepäevaks: kodutortide klassika värskemal moel Mis on stiilivaldkond, milles eestlased hädasti järeleaitamistunde vajaks? Miks tahaksid londonlased haarata oksekoti järele, kuuldes väljendit «kuninglik pulm»? Filmiarvustus: «Päike südames» - poolteist tundi armastuse otsimist (1) Sõiduproov. Kas see ongi viimane puhtavereline Mitsubishi? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõiduproov. Kas see ongi viimane puhtavereline Mitsubishi?

3 min lugemist
  • Värske krossover tähistab Mitsubishile ühe ajastu lõppu ja teise algust.
Mitsubishi Eclipse Cross. FOTO: Tairo Lutter

Vahel pole edevus häbiasi. Mitsubishi Eclipse Cross teab, et ta ei jäta teid külmaks. Õnneks on ilusa fassaadi taga piisavalt autot, et hoida kroomist naeratust õõnsaks muutumast.

Tellijale Tellijale

Autoentusiastidel kerkib Eclipse’i mainimisel kindlasti silme ette juba üheksakümnendate algusest tuttav ja Mitsubishi mudelirivis neli põlvkonda vastu pidanud (enamasti) esiveoline sportlik kupee. Paraku kadus Eclipse järglast jätmata 2012. aastal Mitsubishi mudelirivist. Ent kuna tuntud nimi on tänapäeval ressurss omaette, ei hakanud Mitsubishi värske linnamaasturi ristimisel üleliia pead murdma, vaid puhus riiulil GT 3000 ja Starioni kõrval varjusurmas lebavale Eclipse’i nimele taas eluvaimu sisse. Uus Eclipse Cross on aga hoopis teist tõugu.

Mitsubishi korporatsioon sulandus hiljaaegu Renault’-Nissani allianssi ja tegelikult tähistab värske krossover Mitsubishile ühe ajastu lõppu ja teise algust. Nimelt on Eclipse Cross suure tõenäosusega viimane puhastverd Mitsubishi, kuna edaspidi hakatakse juba platvorme ning ilmselt ka jõuallikaid jagama Nissani ja Renault’ga. Vaatame, kuidas lõpetab viimase iseseisva peatüki autotootja, kelle repertuaari on kuulunud legendid nagu Lancer, Galant ja Pajero.

11.05.2018 14.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto