Sisukord
Tänane leht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Prokuratuur aitas Pauluse jõugu ninamehe vabadusse

3 min lugemist
  • Ats Pärnaste on esimene Assar Pauluse jõugu ninameestest, kes vabadusse pääseb.
  • Pärnaste sõnul oli vanglasse minek tema jaoks suureks šokiks.
  • Mees peab kriminaalhooldajaga kohtuma kuni 2020. aasta mai lõpuni.
Ats Pärnaste (paremal) nõustus Assar Pauluse (vasakul) kohtuasjas kokkuleppemenetlusega alles viimasel hetkel, 4. augustil 2016 toimunud kohtuistungil, mil ka 12 ülejäänud kohtualust sama saatuse juba valinud olid. Otsuse kuulutamiselt lahkus ta suure rõõmuga. FOTO: Liis Treimann

Tosin päeva tagasi, 26. aprillil esitas Viru maakohtu Rakvere kohtumaja kohtunik Kristel Vedro määruse, millega otsustas enne tähtaega vanglast vabastada mitme krimiloo kurikuulsa peategelase Ats Pärnaste.

Tellijale

Viru vangla oli kinnipidamisasutuses vanglas töötamast keeldunud Ats Pärnaste ennetähtaegse vabanemise vastu, kuid kohus otsustas teisiti. Tosin päeva tagasi, 26. aprillil tegi Viru maakohtu Rakvere kohtumaja kohtunik Kristel Vedro määruse, millega otsustas ennetähtaegselt vanglast vabastada mitmete krimilugude kurikuulus peategelane.

See on viimase aasta jooksul juba mitmes kord, kui prokuratuur toetab Assar Pauluse kuritegeliku ühendusega seoses vangi mõistetud liikmete ennetähtaegse vabanemise taotlust.

Kuid Pauluse grupeeringust on Pärnaste esimene juhtfiguur, kes reaalselt lõpuks ka vabadusse pääseb. Varasemalt on see Pauluse jõugust õnnestunud vaid «musklimees» Taago Voolil, kes on kodus alates viimastest jõuludest.

07.05.2018 09.05.2018
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto