Sisukord
Persoon
Tänane leht
12.05.2018
Eesti Ühe pere aasta prügi mahub ühte purki Ministeeriumi uuest pressiesindajast sai kantsleri mainekorraldaja (7) Pootsman ei tea veel orust Võistle, Elina, võistle! (1) Välismaa Gina Haspel astus lavale Hiina Big Maci fännid kaubandussõjas burgerist ei loobu Väike röövik ähvardab Aafrika nälga jätta SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Arvamus Viivi Luik: töörahu tapamajas (5) EKI keelekool: kihelkond (2) Postimees 1992. aastal: peeti kinni võõrväe vanemleitnant Peeter Järvelaid: kihelkondlik triipkood riigikultuuris Juhtkiri: kulda väärt ema (1) Sport Raudmees Ain-Alar Juhanson murrab uut sorti takistusi Starditulede süttimise hetkel kustub eestlaste sõprus SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Jets rõõmustab Kanada haavatud hinge (1) Mart Soidro: igatsedes taga kadunud aegu Tarbija Välismaale õppima minekuks tuleb teha kõva eeltööd AK Eesti rahva ajalugu Enn Tarveli järgi (1) Hellade näppudega inimmasina naasmine Ulmekogumik, mille lugudes päästavad eestlased inimkonna (1) Vikerkaar loeb. Ala ja tema rahvas Elu ongi keeruline «Inimeste elulood on kirjandusliku ehitusmaterjali ammendamatu karjäär» Andres Adamson: ajalootõest ja eesti rahvast (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: Järvi tõi Eestisse Detroiti sümfoonikud Kihelkondlik Eesti: Vallad kaovad, kihelkonnad jäävad (3) Kihelkondlik Eesti: Tuleme ja saame kokku juurte juures Kihelkondlik Eesti: Meie identiteedi kodu Arter Pilk luuraja argipäeva: väikesed võidud (ja kaotused) suures vastasseisus Viirus Kriimsilma üheksa ametit Jah, ka emadust saab täiega turundada! Ilona Leib: mina – ema (1) Arteri suur intervjuu: Kaja Kallas ei karda skandaale! (6) SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Emadepäevaks: kodutortide klassika värskemal moel Mis on stiilivaldkond, milles eestlased hädasti järeleaitamistunde vajaks? Miks tahaksid londonlased haarata oksekoti järele, kuuldes väljendit «kuninglik pulm»? Filmiarvustus: «Päike südames» - poolteist tundi armastuse otsimist (1) Sõiduproov. Kas see ongi viimane puhtavereline Mitsubishi? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jah, ka emadust saab täiega turundada!

6 min lugemist
  • Nelja lapse ema libises läbi turvakadalipu presidendi külje alla.
  • Ligitikkuja eest pagedes jooksis Liina Pulges otse oma tulevase mehe juurde.
  • Kuvand üliõnnelikust ja supervõimekast emast on tegelikult... eneseiroonia!
  • Pulges lubab romaani, mis tuleb ägedam kui «Viiskümmend halli varjundit».
Liina ja Oliver Pulges pulma-aastapäeval oma nelja lapsega: (vasakult) Teele, kaksikud Mihkel ja Priit ning Karl. FOTO: Gabriela Liivamägi

Turundustöötaja Liina Pulges, nelja väikse lapse ema, on loonud endast pildi kui rõõmsast, võimekast ja edukast naisest, kuid selle perfektse, lausa kadestamisväärse pildi varjus peitub sootuks midagi muud.

Tellijale Tellijale

See oli alles algus, kui Liina Pulges, nelja lapse ema, pani «Ringvaate» saatejuhi Marko Reikopi rinnapiima jooma. Aga Pulgesel oli tolleks õhtuks täpselt kuu aega tagasi veel üks üllatus varuks. Tema sihtmärk: Eesti vabariigi president.

President Kersti Kaljulaid esines tol õhtul Kultuurikatlas Carolin Illenzeeri fondi heategevusõhtusöögil. Sinna sai kutse ja kalli piletiga. Pulgesel polnud kumbagi. Aga oli telesaatest seljas pidulik kleit ja näol meik. Ta palus Hannes Lentsil, nelja lapse isal, kellega koos oli käinud «Ringvaates» – ja kellega koostöös tõi sel kevadel välja püstijalakomöödia «#aastaema2» –, autos kaks minutit oodata. Just niipalju võttis ta endale aega, et katsetada, kas õnnestub murda kontvõõrana kutsutute-valitute peole.

11.05.2018 14.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto