Sisukord
Uudised
Postimees
01.06.2020
Suur intervjuu ⟩ Kriis tõi esile selle, mis niigi olemas oli (30) Eesti Eesti lühiuudised Graafikud ⟩ Erakonnad elavad võlast võlga (4) Tänasest tohib jälle igasuguseid asju teha (8) Majandus Estraveli juht: jõudsime ajaloolisse äärmusesse Majanduse lühiuudised Majandusnäitajad viitavad, et enne paranemist läheb hullemaks Kütusefirmad tõstsid vaikselt bensiini hinda Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Lätil oli pandeemias Eestist rohkem õnne (10) PÕHJALA VAADE ⟩ Kas Rootsi ja Taani muutusid ihneks? Välismaa lühiuudised USAs vahistati üle tuhande protestija (1) Arvamus Juhtkiri: oleme roherongile hilinemas (4) Herman Kelomees: debatiduellid ja -duetid VÄITLUS ⟩ Kas von der Leyeni plaan on Eesti suhtes õiglane? (34) Marge Tänava: klassiruum hirmutab noori (3) Loretta Kruusimäe: oma kodu või hooldekodu? (3) Sergei Metlev: muuseum õilistab Kultuur «Novell on varmas tabama ja jäädvustama ka ajavaimu pisimaid virvendusi» Eesti novellikunsti visiitkaart Sport Reportaaž ⟩ Rattaproff Norman Vahtra päästis Postimehe ajakirjaniku Spordi lühiuudised Suvine korvpallihooaeg algas efektselt Tartu Kudemisrändel latikas meelitab Emajõe kaldad kalastusturiste täis (1) Eili Arula: andke aega amortiseeruda Mari-Liis Pintson: üks õhupall koroonaaja tõelistele kangelastele Tartu lühiuudised Linnapea: kriisi mõju linnaeelarvele pole ränk, vaid mõõdukas Tammeka naiskond võttis meistriliigas vastu kaotuse Jaani kiriku terrakotade read täienesid paarikümne kujuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahte maakooli juhib üks naine, murekorts silme vahel

6 min lugemist
  • Kas uutes suurtes valdades suudavad väiksed koolid kuidagi ellu jääda?

Direktor Kaare Põdra leiab sel hommikul Aidu koolist. Ta võiks olla ka Pisisaares, kuna juhib Jõgevamaal Põltsamaa vallas kahte kooli, ühes 14, teises 27 last.

Tellijale Tellijale

Oma tööd proovib ta sättida nii, et teda jätkuks mõlemale poole. Kui vaja, siis asendab bussijuhti ja toob lapsed Aidust ise kehalise kasvatuse tundi Pisisaarde. Pärast viib nad Aitu tagasi. Mitte et Aidus sporditunde pidada ei saaks, aga näiteks pallimängude puhul ja võistlusi korraldades on hea, kui laste arv tunnis on suurem kui ainult viis või seitse. Pealegi sai Pisisaares eelmisel aastal valmis spordikeskus ning nii saavad Aidu lapsedki suure võimla parkettpõrandat nautida.

30.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto