Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
12.05.2018
Eesti Ühe pere aasta prügi mahub ühte purki Ministeeriumi uuest pressiesindajast sai kantsleri mainekorraldaja (7) Pootsman ei tea veel orust Võistle, Elina, võistle! (1) Välismaa Gina Haspel astus lavale Hiina Big Maci fännid kaubandussõjas burgerist ei loobu Väike röövik ähvardab Aafrika nälga jätta SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Arvamus Viivi Luik: töörahu tapamajas (5) EKI keelekool: kihelkond (2) Postimees 1992. aastal: peeti kinni võõrväe vanemleitnant Peeter Järvelaid: kihelkondlik triipkood riigikultuuris Juhtkiri: kulda väärt ema (1) Sport Raudmees Ain-Alar Juhanson murrab uut sorti takistusi Starditulede süttimise hetkel kustub eestlaste sõprus SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Jets rõõmustab Kanada haavatud hinge (1) Mart Soidro: igatsedes taga kadunud aegu Tarbija Välismaale õppima minekuks tuleb teha kõva eeltööd AK Eesti rahva ajalugu Enn Tarveli järgi (1) Hellade näppudega inimmasina naasmine Ulmekogumik, mille lugudes päästavad eestlased inimkonna (1) Vikerkaar loeb. Ala ja tema rahvas Elu ongi keeruline «Inimeste elulood on kirjandusliku ehitusmaterjali ammendamatu karjäär» Andres Adamson: ajalootõest ja eesti rahvast (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: Järvi tõi Eestisse Detroiti sümfoonikud Kihelkondlik Eesti: Vallad kaovad, kihelkonnad jäävad (3) Kihelkondlik Eesti: Tuleme ja saame kokku juurte juures Kihelkondlik Eesti: Meie identiteedi kodu Arter Pilk luuraja argipäeva: väikesed võidud (ja kaotused) suures vastasseisus Viirus Kriimsilma üheksa ametit Jah, ka emadust saab täiega turundada! Ilona Leib: mina – ema (1) Arteri suur intervjuu: Kaja Kallas ei karda skandaale! (6) SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Emadepäevaks: kodutortide klassika värskemal moel Mis on stiilivaldkond, milles eestlased hädasti järeleaitamistunde vajaks? Miks tahaksid londonlased haarata oksekoti järele, kuuldes väljendit «kuninglik pulm»? Filmiarvustus: «Päike südames» - poolteist tundi armastuse otsimist (1) Sõiduproov. Kas see ongi viimane puhtavereline Mitsubishi? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ministeeriumi uuest pressiesindajast sai kantsleri mainekorraldaja

2 min lugemist
  • Kommunikatsioonikonsultant peab tagama, et kantsleri suhtlus avalikkusega sujuks
  • Esimese tööülesandena seisab ametijuhendis kantsleri sotsiaalmeedia haldamine
  • Varem postitas Tea Varrak sotsiaalmeediasse ise, kuid enam pole tal selleks aega
  • Tänu abilisele on kantsler viimasel kuul olnud Facebookis aktiivne
Tea Varraku isiklik Facebooki-konto kajastab vaid tema tööga seotut. Näiteks viimati taasjagas ta kolme aasta tagust – siis oli ta veel Tallinna Tehnikaülikooli prorektor – pilti kohtumisest mustanahaliste välistudengitega. FOTO: Facebook

Kuna haridus- ja teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak ei jõudnud enam ise oma Facebooki lehele tööga seotud postitusi panna, tegeleb sellega nüüd kommunikatsiooniosakonda tööle võetud inimene.

Tellijale Tellijale

Ametijuhendi järgi on uue kommunikatsioonikonsultandi tööeesmärk tagada, et kantsleri suhtlus avalikkusega sujuks tõrgeteta. Esimese tööülesandena on juhendis märgitud kantsleri sotsiaalmeedia haldamine.

«Kantsleriga seotud sündmused ja kohtumised on sotsiaalmeedias operatiivselt, originaalselt ning kvaliteetselt kajastatud. Sotsiaalmeediasse loodud sisu vastab kanali eripärale. Sihtgrupp on teadlik ministeeriumi tegevustest,» seisab ametijuhendis.

Ministeeriumist ise öeldakse aga, et juhend on eksitav. Tõsi, kantsleri Facebooki-postitusi tehakse küll tema eest, kuid see moodustab kõigist tööülesannetest (ürituste korraldamisest infomaterjalide koostamiseni) väga väikese osa.

11.05.2018 14.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto