N, 6.10.2022

Võistle, Elina, võistle!

Angela Blumkvist
Võistle, Elina, võistle!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Eesti lootus Elina Nechayeva loodab täna õhtul Lissabonis Eurovisiooni finaalkontserdil kõlava «La Forzaga» kuulajaid-vaatajaid veelgi rohkem võluda kui poolfinaalis.
Eesti lootus Elina Nechayeva loodab täna õhtul Lissabonis Eurovisiooni finaalkontserdil kõlava «La Forzaga» kuulajaid-vaatajaid veelgi rohkem võluda kui poolfinaalis. Foto: Pedro Nunes / Reuters / Scanpix

Ka kõige Eurovisiooni-kaugem inimene on ilmselt tänaseks kuulnud, et Eesti on lõpuks ometi taas finaalis. Kes uudishimust, kes poolehoiust – nagu ütleb Eurovisiooni juhtlause: kõik on pardal.

Täna astub Elina Nechayeva üles Lissabonis Eurovisiooni finaalis kuuendana. 26-aastane lauljanna loodab ise saavutada koha esikümnes, kuid konkurents on sel aastal tema sõnul meeletu. Olenemata kohast on Elina teinud kõva tööd ning lihvinud igapäevaselt oma võistluslugu lauluõpetaja juures. Pidevad ennustused ja suurfavoriidistaatus lisasid Nechayeva sõnul poolfinaali esitusele pinget.

Nüüd, kus Eesti on finaalis, hingab Eesti delegatsioon kergendatult. Finaalis saab Elina keskenduda sellele, et anda endast parim ja nautida esinemist. Lauljanna ise on korduvalt lubanud anda täna endast kõik ja panustada veelgi tugevamale emotsioonile.

Märksõnad
Tagasi üles