Võistle, Elina, võistle!

Eesti lootus Elina Nechayeva loodab täna õhtul Lissabonis Eurovisiooni finaalkontserdil kõlava «La Forzaga» kuulajaid-vaatajaid veelgi rohkem võluda kui poolfinaalis. FOTO: Pedro Nunes / Reuters / Scanpix

Ka kõige Eurovisiooni-kaugem inimene on ilmselt tänaseks kuulnud, et Eesti on lõpuks ometi taas finaalis. Kes uudishimust, kes poolehoiust – nagu ütleb Eurovisiooni juhtlause: kõik on pardal.

Tellijale Tellijale

Täna astub Elina Nechayeva üles Lissabonis Eurovisiooni finaalis kuuendana. 26-aastane lauljanna loodab ise saavutada koha esikümnes, kuid konkurents on sel aastal tema sõnul meeletu. Olenemata kohast on Elina teinud kõva tööd ning lihvinud igapäevaselt oma võistluslugu lauluõpetaja juures. Pidevad ennustused ja suurfavoriidistaatus lisasid Nechayeva sõnul poolfinaali esitusele pinget.

Nüüd, kus Eesti on finaalis, hingab Eesti delegatsioon kergendatult. Finaalis saab Elina keskenduda sellele, et anda endast parim ja nautida esinemist. Lauljanna ise on korduvalt lubanud anda täna endast kõik ja panustada veelgi tugevamale emotsioonile.

11.05.2018 14.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto