Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
12.05.2018
Eesti Ühe pere aasta prügi mahub ühte purki Ministeeriumi uuest pressiesindajast sai kantsleri mainekorraldaja (7) Pootsman ei tea veel orust Võistle, Elina, võistle! (1) Välismaa Gina Haspel astus lavale Hiina Big Maci fännid kaubandussõjas burgerist ei loobu Väike röövik ähvardab Aafrika nälga jätta SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Arvamus Viivi Luik: töörahu tapamajas (5) EKI keelekool: kihelkond (2) Postimees 1992. aastal: peeti kinni võõrväe vanemleitnant Peeter Järvelaid: kihelkondlik triipkood riigikultuuris Juhtkiri: kulda väärt ema (1) Sport Raudmees Ain-Alar Juhanson murrab uut sorti takistusi Starditulede süttimise hetkel kustub eestlaste sõprus SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Jets rõõmustab Kanada haavatud hinge (1) Mart Soidro: igatsedes taga kadunud aegu Tarbija Välismaale õppima minekuks tuleb teha kõva eeltööd AK Eesti rahva ajalugu Enn Tarveli järgi (1) Hellade näppudega inimmasina naasmine Ulmekogumik, mille lugudes päästavad eestlased inimkonna (1) Vikerkaar loeb. Ala ja tema rahvas Elu ongi keeruline «Inimeste elulood on kirjandusliku ehitusmaterjali ammendamatu karjäär» Andres Adamson: ajalootõest ja eesti rahvast (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: Järvi tõi Eestisse Detroiti sümfoonikud Kihelkondlik Eesti: Vallad kaovad, kihelkonnad jäävad (3) Kihelkondlik Eesti: Tuleme ja saame kokku juurte juures Kihelkondlik Eesti: Meie identiteedi kodu Arter Pilk luuraja argipäeva: väikesed võidud (ja kaotused) suures vastasseisus Viirus Kriimsilma üheksa ametit Jah, ka emadust saab täiega turundada! Ilona Leib: mina – ema (1) Arteri suur intervjuu: Kaja Kallas ei karda skandaale! (6) SEIKLUSVIDEO: Milline on maailma kauneim kanjon? Nõiutud kaljud, ohud ja legendid Emadepäevaks: kodutortide klassika värskemal moel Mis on stiilivaldkond, milles eestlased hädasti järeleaitamistunde vajaks? Miks tahaksid londonlased haarata oksekoti järele, kuuldes väljendit «kuninglik pulm»? Filmiarvustus: «Päike südames» - poolteist tundi armastuse otsimist (1) Sõiduproov. Kas see ongi viimane puhtavereline Mitsubishi? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võistle, Elina, võistle!

2 min lugemist
  • Finaalis saab Elina Nechayeva anda endast parima ja nautida esinemist.
  • 20 000 pealtvaatajaga sõule sai odavaima pileti soetada 120 euro eest.
  • Eesti punktid edastab «Eesti Laulul» kaheksanda koha saanud Evestus.
Eesti lootus Elina Nechayeva loodab täna õhtul Lissabonis Eurovisiooni finaalkontserdil kõlava «La Forzaga» kuulajaid-vaatajaid veelgi rohkem võluda kui poolfinaalis. FOTO: Pedro Nunes / Reuters / Scanpix

Ka kõige Eurovisiooni-kaugem inimene on ilmselt tänaseks kuulnud, et Eesti on lõpuks ometi taas finaalis. Kes uudishimust, kes poolehoiust – nagu ütleb Eurovisiooni juhtlause: kõik on pardal.

Tellijale Tellijale

Täna astub Elina Nechayeva üles Lissabonis Eurovisiooni finaalis kuuendana. 26-aastane lauljanna loodab ise saavutada koha esikümnes, kuid konkurents on sel aastal tema sõnul meeletu. Olenemata kohast on Elina teinud kõva tööd ning lihvinud igapäevaselt oma võistluslugu lauluõpetaja juures. Pidevad ennustused ja suurfavoriidistaatus lisasid Nechayeva sõnul poolfinaali esitusele pinget.

Nüüd, kus Eesti on finaalis, hingab Eesti delegatsioon kergendatult. Finaalis saab Elina keskenduda sellele, et anda endast parim ja nautida esinemist. Lauljanna ise on korduvalt lubanud anda täna endast kõik ja panustada veelgi tugevamale emotsioonile.

11.05.2018 14.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto