P, 29.05.2022

Horoskoop

Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Töö- ja rahaasjad sujuvad kenasti. Ent ei ole parim päev uusi ideid välja käia, kedagi nõustada või õpetada.

SÕNN Rõõmu ja rahulolu toob hobidega tegelemine. Maha surutud negatiivsed emotsioonid on võimalik loomingu kaudu välja elada.

KAKSIKUD Partnerlussuhete arendamiseks ebasobiv aeg. Väga keeruline on kallimale oma seisukohti selgitada, ilmselt ei ole ta kaasamõtlemisest huvitatud.

VÄHK Õppimiseks ja info hankimiseks sobiv aeg, probleeme võib aga tekkida tööasjus. Kellegi nõudmised tunduvad sulle vastuvõetamatud.

LÕVI Kui oled lapsevanema rollis, võid end tunda nõutu ja võimetuna. Ehkki annad endast parima, ei taha järeltulijad sind kuulda võtta.

NEITSI See, mida teed või plaanid, võib tunduda kellelegi sinu lähedastest vastuvõetamatuna. Ehk on ta sinu pärast lihtsalt mures.

KAALUD Raske päev, kui sul on kohustus teavet hankida. Ehkki infomüra on tohutult, näib võimatu leida seda, mida sina konkreetselt vajad.

SKORPION Ärialaste kokkulepete tegemiseks või suuremateks tehinguteks päev ei sobi. Võimalik, et tugev konkurent töötab sulle vastu.

AMBUR Võimalik, et sinu tegevus edeneb täna õige visalt. Kui pingsalt üritad, võib tekkida tunne, nagu jookseksid peaga vastu seina.

KALJUKITS Sind võivad vaevata kahtlused ja kõhklused. Ilmselt segavad sind minevikus saadud valusad õppetunnid, mis tekitavad ebakindlust.

VEEVALAJA Ka need inimesed, kes üldiselt on sinuga ühel meelel, võivad mõnikord kauged tunduda. Sõbrad ei pruugi sinust aru saada.

KALAD Vastutusrikas, raske päev töises vallas. Ilmselt seisad silmitsi olukorraga, kus tuleb endast maksimum anda.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Reis
Tagasi üles