Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
17.05.2018
Eesti Rahaautomaadi plahvatuse asjaolud viitavad spetsialistide tööle (3) Siberis avati mälestusmärk eestlastele Sõle keskuse juhi altkäemaksuasi viitab jalgpalliklubile Eesti 200 alustas märgatava toetuskrediidiga (28) Patsientide põud ärgitab looma üle-eestilist tipphaiglat (13) Rahaautomaadi plahvatuse asjaolud viitavad spetsialistide tööle (1) Justiitssüsteem kuulutas sõja paberimäärimisele (7) Majandus Ministeerium paneb vastu: ametnike drastiline vähendamine tähendaks riigi surma (90) Kaks aastat hiljem: Lidli efekt on jõudnud Leetu (5) Välismaa Iraani tuumalepe – kõrvakiil Trumpile kui Macroni poliitiline võit (4) Endine USA senaatorite abi aitab nüüd Läti venemeelset parteid (1) Umbes pooled NATO riigid on kaitsekulude tõstmise graafikust maas (1) Arvamus Vastukaja Postimehe juhtkirjale: mõnes valdkonnas on oodata ELi toetuste kasvu Taavi Minnik: Obama halb leping ja Trumpi halb valik (2) Marcus Kolga ja Laas Leivat: ajaloo poolt pillutatud ja globaalse saatuse poolt taas ühendatud Toomas Tamsar: kuidas jõuda 200ni? (2) Postimees 1897. aastal: sõnumeid suveootel Narvast Juhtkiri: umbusaldus poliitikutele (4) Kultuur Eesti skulptuuri suurnäitus 20 minuti pärast tulevikus Sport Kontaveit: polnud ilusaim mäng, aga võit on võit Margus Kiiver: kes rikub Portugalis Ogier’ rekordiplaani? Tänak Portugali rallist: reede on tähtsaim päev Punamasin ihkab vahtralehti hakkida Reis Galerii: Hiina küla täitus kaunite grafititega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Endine USA senaatorite abi aitab nüüd Läti venemeelset parteid

3 min lugemist
  • Lindsey Grahami ja John McCaini endine abi töötab Läti erakonna Koosmeel heaks.
  • Christian Ferry on teinud lobi ka Paul Manafortile ja Viktor Janukovõtšile.
  • Ferry palkamine tekitab muret, et Koosmeel üritab siluda venemeelset kuvandit.
  • Ušakovs on kohtunud Washingtonis varem nii Grahami kui McCainiga.
Riia linnapea Nils Ušakovs (vasakul), patriarh Kirill, Moskva linnapea Sergei Sobjanin ja Vene peaminister Dmitri Medvedev 2014. aasta septembris tähistamas Moskva päeva. FOTO: Artjom Geodakjan / ITAR-TASS / Scanpix

USA senaatorite Lindsey Grahami ja John McCaini endine abi alustas Läti parlamendivalimiste eel tööd venemeelse partei Koosmeel heaks, et siluda selle Kremli-meelset kuvandit.

Tellijale Tellijale

Grahami kampaaniajuhi ja McCaini kampaania asejuhina töötanud Christian Ferry on nüüd sattunud Riia linnapea Nils Ušakovsi palgale. Ferry ülesandeks on abistada Ušakovsi ja tema erakonda Koosmeel oktoobrikuiste valimiste eel strateegilise poliitilise nõustamise, kommunikatsiooni ning küsitluste korraldamisega, teatas nõunik väljaannetele Buzzfeed News ja Re:Baltica.

Ušakovs on püsinud Riia linnapea toolil juba üheksa aastat ja tema erakonnal on Läti parlamendis kõige rohkem kohti. Sellest hoolimata on partei jäänud isolatsiooni, sest teised erakonnad ei soovi Koosmeele kremlimeelse kuvandi ja Ušakovsi Moskva-sidemete tõttu nendega liitu astuda.

16.05.2018 18.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto