Talvik näeb keskpärasuse tõusu

Artur Talvik andis laupäeval Vabaerakonna juhikohale naasnud Andres Herkelile pidulikult kingina üle tühja portfelli. FOTO: Eero Vabamägi

Laupäeval Vabaerakonna juhtimise lõpetanud ja pühapäeval erakonnast lahkunud Artur Talviku (53) samme kiirendas juhatuse uus koosseis. Tema sõnul ei läinud valimistel käiku kõige räigem poliittehnoloogia, sest ta loobus esimeheks kandideerimast.

Tellijale Tellijale

Laupäeval Vabaerakonna juhtimise lõpetanud ja pühapäeval erakonnast lahkunud Artur Talviku (53) samme kiirendas juhatuse uus koosseis. Tema sõnul ei läinud valimistel käiku kõige räigem poliittehnoloogia, sest ta loobus esimeheks kandideerimisest.

Paar nädalat tagasi rääkisime ning siis ütlesite, et teie saatus selgub 12. mail. Oma sõnadega, milliseks teie saatus Vabaerakonnas kujunes?

Ma peaks lähipäevadel sellest aru saama, aga ma uuest Vabaerakonna juhatuse koosseisust väga vaimustunud pole. Sinna on sattunud inimesi, kellega ma koostööd teha ei tahaks. Loomulikult mitte kõik – seal on ka toredaid inimesi. Võib-olla see oli ka üks põhjuseid, miks ma nii kiiresti oma vabamehe staatuse tagasi võtsin.

14.05.2018 16.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto