Sisukord
Arvamus
Postimees
17.05.2018
Eesti Rahaautomaadi plahvatuse asjaolud viitavad spetsialistide tööle (3) Siberis avati mälestusmärk eestlastele Sõle keskuse juhi altkäemaksuasi viitab jalgpalliklubile Eesti 200 alustas märgatava toetuskrediidiga (28) Patsientide põud ärgitab looma üle-eestilist tipphaiglat (13) Rahaautomaadi plahvatuse asjaolud viitavad spetsialistide tööle (1) Justiitssüsteem kuulutas sõja paberimäärimisele (7) Majandus Ministeerium paneb vastu: ametnike drastiline vähendamine tähendaks riigi surma (90) Kaks aastat hiljem: Lidli efekt on jõudnud Leetu (5) Välismaa Iraani tuumalepe – kõrvakiil Trumpile kui Macroni poliitiline võit (5) Endine USA senaatorite abi aitab nüüd Läti venemeelset parteid (1) Umbes pooled NATO riigid on kaitsekulude tõstmise graafikust maas (1) Arvamus Vastukaja Postimehe juhtkirjale: mõnes valdkonnas on oodata ELi toetuste kasvu Taavi Minnik: Obama halb leping ja Trumpi halb valik (2) Marcus Kolga ja Laas Leivat: ajaloo poolt pillutatud ja globaalse saatuse poolt taas ühendatud Toomas Tamsar: kuidas jõuda 200ni? (2) Postimees 1897. aastal: sõnumeid suveootel Narvast Juhtkiri: umbusaldus poliitikutele (4) Kultuur Eesti skulptuuri suurnäitus 20 minuti pärast tulevikus Sport Kontaveit: polnud ilusaim mäng, aga võit on võit Margus Kiiver: kes rikub Portugalis Ogier’ rekordiplaani? Tänak Portugali rallist: reede on tähtsaim päev Punamasin ihkab vahtralehti hakkida Reis Galerii: Hiina küla täitus kaunite grafititega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toomas Tamsar: kuidas jõuda 200ni?

4 min lugemist
Toomas Tamsar FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees / Scanpix

Eestis on töötegijate puudus ning see probleem tuleb kiiremas korras lahendada, leiab tööandjate keskliidu juhataja Toomas Tamsar.

Tellijale Tellijale
  • Sündimuspoliitika ei saa meie tööandjaid praegu, kui on tööjõukriis, veel kuidagi aidata. Töötegijaid – inimesi, kes maksaksid makse –, on vaja nüüd, ja veel enam homme ja ülehomme.
  • Eesti ei ole hästi hakkama saanud muukeelsete elanike integreerimisega. Peame olema konstruktiivsed. Niisamuti ka keelenõuete osas, mis on Eesti ettevõtetele ebapraktiliselt karmid.
  • Poliitikutel tuleb hakata otsuseid tegema meie pärisprobleemide lahendamisel. Isegi siis, kui see SUUR JAMA tundub kaugel olevat.
16.05.2018 18.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto