Sisukord
Tervis
Postimees
19.05.2018
Eesti Mis juhtus Igor Mangi lähikonda sattunud Piretiga? (28) Kuninglikku supervormi veini, pasta ja pilatesega Majandus Eesti Energia ostab Nelja Energia Välismaa KOHALIK VAADE. Lääne-Balkani riikidel ei tasu euroliidust veel unistada KOHALIK VAADE. Türgi valimiste lahingutandriks saab meedia Kuningliku pulma ootuses: rojalistid on prints Harry valikus kergelt pettunud Arvamus Dagmar Lamp: kuninglik pulm – tolerants tegi traditsioonile ära (1) EKI keelekool: mida me usume? (1) Ene Pajula veste: kui mammi usuks vandenõusid, siis oleks ta ammu surnud (1) Juhtkiri: tulevikku vaatav tehing (4) Sulev Lääne ja Sulev Mäeltsemees: piirid muutunud, reform takerdunud Kui tuuled pöörduvad Liiga palju parimaid poegi Riigiuuendaja Raidla (4) Antoine Griezmann - ebaõnne seljataja Kultuur Rannapi hägusevõitu endlid Sport Eesti korraldab jäähoki MM-turniiri Marek Tiits: millise tundega vaataks kuldväravavaht Evald Tipner tänast endanimelist karikafinaali? Rivaalid saatsid Ott Tänaku teele pirakad kivid (4) Tarbija Hiiglaslik jäätisetest: maitsesime pea 30 uut jäätist ja valisime parima AK Surematud tõprad ja surelikud pühakud Gustavi raamat Salmest Eesti – sünge tegevuspaik briti krimis Seksi ja surma täis lühiromaan Soome ajaloost Vikerkaar loeb. Naeruvääristatud mõistus Maailm, kus ei eksisteeri midagi peale muusika Nädala plaat. Uues kuues kuues Hea naistekas krimka pintsakus Tiina Kaukvere: miks ma olen rahuldamatu (29) Aja auk. Hirm ja värin lõbustuspargis Peeter Langovitsi tagasivaade: Saksamaa president Roman Herzog Eestis Sulev Lääne ja Sulev Mäeltsemees: piirid muutunud, reform takerdunud Halliki Harro-Loit: hääbuva valvekoera asendamine (4) Tarmo Soomere: tulevased tippteadlased leitakse loteriiga (4) Kes kardab paksu eestlast? ehk Sallimatus Eesti moodi (28) Arter Arteri suur intervjuu! Ingrid Margus: Näitlemine õpetab inimesi paremini mõistma (1) Briti suursaadik Theresa Bubbear: monarhia on brittide võimsaim bränd (2) Pärastlõuna Briti moodi: kellaviietee Kuninglikku supervormi veini, pasta ja pilatesega Erkki Bahovski: elagu noorpaar – või on see pidu katku ajal? Saa osa kuninglikust pulmast Põhjalik ülevaade! Kuninglikud pulmad enne ja nüüd GALERII ja 3 VIDEOT: Meghan Markle'i kleidivalik muutis pruudimoe suunda (2) Autoklassik Bentley Turbo R. Pilet sinivereliste maailma. Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuninglikku supervormi veini, pasta ja pilatesega

5 min lugemist
  • Usu, need on inimlikud ja liberaalsed vaated hea vormi hoidmiseks!
Meghan Markle'i sire ja sportlik figuur ei ole karmide loobumiste ja ränga treeningu tulemus, oh ei! Saladus on tasakaalus. FOTO: JWMAL2 / MEGA/Scanpix

Mida küll Meghan Markle sööb ja kuidas treenib, et nii võrratu välja näeb?

Tellijale Tellijale

Milline on kuninglik dieet? Meghan Markle astub altari ette suurima pinge ja tähelepanu all, mida üks naine võiks ette kujutada. Kogu maailm jälgib pingsalt tema välimust ja figuuri. Eeldused end selles olukorras segi kammida oleks justkui head… Mis trikke teeb kauni kehakuju nimel Meghan?

Meghan on otsekui tänapäeva muinasjutu peategelane, kes paneb naised üle maailma uskuma, et imed on võimalikud. Ole sa valgem või tumedam, vaba või lahutatud, siin- või sealpool maakera – ka sinu õuele võib ootamatult kapata prints ja paluda su kätt. Kuid ühes punktis ei anna armu ka modernselt feministlik maailm – muinasjutu peategelane võiks endistviisi ilus olla. Ja seda Meghan on.

Meghan Markle'i on silmanähtavalt heas vormis, elurõõmu ja energiat täis. Kuid sire kaunitar pole kaugeltki kõhn ega alatoimetud, mida kinnitavad ka tema vaated.  FOTO: MPI99/Capital Pictures / MPI99/Capital Pictures/Scanpix

Naisel, kes täna prints Harry kaasaks saab, on ka kadestamisväärne kehakuju – sportlik, sire ja sale. Võiks isegi öelda, et habras. Ning kuna paljud naised järgivad kõiges Meghani eeskuju, on üsna loomulik, et snitti võetakse ka dieedi- ja trenniküsimustes. Kui mujal on igasugune kopeerimine kahtlase väärtusega ettevõtmine, siis viimases valdkonnas tasub see isegi ära. Sest niivõrd normaalseid, inimlikke ja liberaalseid vaateid hea vormi hoidmiseks nagu Meghanil, avalikult areenilt vaevalt leiab!

Esiteks on sale kaunitar rahulikult teatanud, et mingit pulmaeelset dieeti ta pidada ei kavatse. Tema söömis- ja trenniharjumused on juba aastaid samad olnud. Heas vormis püsimine pole mingi projekt, vaid elustiili loomulik osa.

Enne kui pimesi järgida seda, mida teeb Meghan, tasub aga objektiivselt üle vaadata oma looduslikud eeldused. Moodne maailm müüb meile kehakuvandit, mille poole justkui igaüks püüdlema peaks. Tegelikult on meil kõigil erinev juba luustik, samuti kasv ja proportsioonid. Mõni keha tunneb end mugavamalt suurema ja teine väiksema rasvaprotsendi puhul. Ära aja taga illusiooni – ainus, mis püüdmist väärt, on hea tervis. Ohverdada treeningule-toitumisele oma normaalne elu ja ebaproportsionaalselt palju energiat – see on liiga kõrge hind! Õnneks lähtub täpselt samadest põhimõtetest ka meie loo veetlev peategelane.

Kuninglikku pruuti on õnnistatud küllalt miniatuurse luustiku ja saleda kehaehitusega.

18.05.2018 21.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto