Sisukord
Persoon
Postimees
19.05.2018
Eesti Mis juhtus Igor Mangi lähikonda sattunud Piretiga? (28) Kuninglikku supervormi veini, pasta ja pilatesega Majandus Eesti Energia ostab Nelja Energia Välismaa KOHALIK VAADE. Lääne-Balkani riikidel ei tasu euroliidust veel unistada KOHALIK VAADE. Türgi valimiste lahingutandriks saab meedia Kuningliku pulma ootuses: rojalistid on prints Harry valikus kergelt pettunud Arvamus Dagmar Lamp: kuninglik pulm – tolerants tegi traditsioonile ära (1) EKI keelekool: mida me usume? (1) Ene Pajula veste: kui mammi usuks vandenõusid, siis oleks ta ammu surnud (1) Juhtkiri: tulevikku vaatav tehing (4) Sulev Lääne ja Sulev Mäeltsemees: piirid muutunud, reform takerdunud Kui tuuled pöörduvad Liiga palju parimaid poegi Riigiuuendaja Raidla (4) Antoine Griezmann - ebaõnne seljataja Kultuur Rannapi hägusevõitu endlid Sport Eesti korraldab jäähoki MM-turniiri Marek Tiits: millise tundega vaataks kuldväravavaht Evald Tipner tänast endanimelist karikafinaali? Rivaalid saatsid Ott Tänaku teele pirakad kivid (4) Tarbija Hiiglaslik jäätisetest: maitsesime pea 30 uut jäätist ja valisime parima AK Surematud tõprad ja surelikud pühakud Gustavi raamat Salmest Eesti – sünge tegevuspaik briti krimis Seksi ja surma täis lühiromaan Soome ajaloost Vikerkaar loeb. Naeruvääristatud mõistus Maailm, kus ei eksisteeri midagi peale muusika Nädala plaat. Uues kuues kuues Hea naistekas krimka pintsakus Tiina Kaukvere: miks ma olen rahuldamatu (29) Aja auk. Hirm ja värin lõbustuspargis Peeter Langovitsi tagasivaade: Saksamaa president Roman Herzog Eestis Sulev Lääne ja Sulev Mäeltsemees: piirid muutunud, reform takerdunud Halliki Harro-Loit: hääbuva valvekoera asendamine (4) Tarmo Soomere: tulevased tippteadlased leitakse loteriiga (4) Kes kardab paksu eestlast? ehk Sallimatus Eesti moodi (28) Arter Arteri suur intervjuu! Ingrid Margus: Näitlemine õpetab inimesi paremini mõistma (1) Briti suursaadik Theresa Bubbear: monarhia on brittide võimsaim bränd (2) Pärastlõuna Briti moodi: kellaviietee Kuninglikku supervormi veini, pasta ja pilatesega Erkki Bahovski: elagu noorpaar – või on see pidu katku ajal? Saa osa kuninglikust pulmast Põhjalik ülevaade! Kuninglikud pulmad enne ja nüüd GALERII ja 3 VIDEOT: Meghan Markle'i kleidivalik muutis pruudimoe suunda (2) Autoklassik Bentley Turbo R. Pilet sinivereliste maailma. Meelelahutus Koomiks Sudoku

Briti suursaadik Theresa Bubbear: monarhia on brittide võimsaim bränd

6 min lugemist
  • Briti suursaadik arutleb, miks kuninglik laulatus ajab rahvamassid elevile.
Briti suursaadik Theresa Bubbear oma residentsi õuel Pirita-Kosel. FOTO: Eero Vabamägi

«Prints Harry ja Meghan Markle’i abiellumise üle saab ainult rõõmu tunda. Maailmas on ju halbu uudiseid liigagi palju,» ütleb Ühendkuningriigi suursaadik Theresa Bubbear, kel sel suvel täitub kaks aastat diplomaaditööd Eestis.

Tellijale Tellijale

Kui Theresa Bubbear oma Pirita-Kose residentsi klaveril perepiltide ja muude elu tähtsündmuste ülesvõtete seast prints Harry ja Meghan Markle’i fotole osutab, meenub talle tema esimene kohtumine kuninganna Elizabeth IIga läinud aastal.

Nimelt kutsub kuninganna Buckinghami paleesse tutvumisvisiidile kõik uued suursaadikud. Nii ka Theresa Bubbeari, kelle ametlik tiitel kõlabki Tema Majesteet kuninganna Elizabeth II saadik. «Esindan kuningannat, mitte ainult Ühendkuningriiki – see on suur vastutus. Üritan sellele igapäevaselt võimalikult vähe mõelda, sest see mõjuks pisut hirmutavalt,» lausub ta.

Oli detsember ja äsja oli kuninglik perekond välja kuulutanud noorte kihluse. Kui Bubbear koos abikaasaga Buckinghami palee väravast sisse sõitis, piiras ja pildistas nende autot turistide hulk. Ilmselt lootsid nad, et autos on prints Harry ja Meghan Markle või vähemalt inimesed, kes on asjaga kuidagi seotud.

18.05.2018 21.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto