N, 26.05.2022

Horoskoop

Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Päev võib tuua edu mitmel rindel, kui vaid oskad olla sisemiselt heas tasakaalus ega pelga lisaks mõistusele ka vaistu kuulata.

SÕNN Hästi hea aeg suhete arendamiseks või siis selleks, et kallimaga ebakõlasid klaarida. Peate mõlemad tähtsaks teineteist mõista.

KAKSIKUD Sinu asjad edenevad jõudsalt, eriti kiires sõiduvees oled, kui tegeled loomingulise tööga. Fantaasialend on vägagi kõrge.

VÄHK Kui oled lapsevanem, siis võta oma laps(ed) käe kõrvale. Minge koos loodusesse, et seda nautida ja midagi uut juurde õppida.

LÕVI Vanema põlvkonna sugulastega õnnestub kergesti ühine keel leida. Küllap mõistavad nad sind ning on valmis igati aitama.

NEITSI Räägi kallimaga sellest, mis toimub sinu hinges ja südames. Ära karda end haavatavana näidata – just usaldus tugevdab teie suhet.

KAALUD Äriasju ajades oled eriti leidlik. Palju on kasu sellest, et oled hea inimestetundja, tabad ära teiste emotsioonid, näed neid vaat et läbi.

SKORPION Jupiteri ja Neptuuni trigoon suurendab veelgi sulle omast hingelist vastuvõtlikkust. Oled kaaslaste suhtes ülimalt abivalmis.

AMBUR Tunned täna ehk vajadust rohkem kodus olla, tahad meenutada möödunud aegu, vaadata vanu fotosid, mis toovad lausa heldimuspisara silma.

KALJUKITS Võib tekkida soov õppida midagi erilist selleks, et sisemist tasakaalu saavutada ja oma emotsioonidega paremini toime tulla.

VEEVALAJA Isegi juhul, kui sinu töö nõuab suurt täpsust ja tähenärimist, tuleb loominguline lähenemine kindlasti kasuks ja teeb elu nauditavamaks.

KALAD Päev sobib väga hästi selleks, et võtta ette lõõgastav retk loodusesse või tõsta tuju lemmikloomadega tegeledes.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles