E, 16.05.2022

Kuningliku pulma ootuses: rojalistid on prints Harry valikus kergelt pettunud

Postimehe fotod kuningliku pulma meenetest
Kuningliku pulma ootuses: rojalistid on prints Harry valikus kergelt pettunud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Buckingham Palace’i ametlikus meenepoes on müügil peene erikujundusega, ülistiilsed prints Harry ja Meghani pulmapäevaks kujundatud vidinad-pudinad. Huviline saab osta endale koju kaasa pruudibuketi järele lõhnava lõhnaküünla (20 naela), 40-naelase mälestustaldriku või muud kraami – hindadelt pole kokku hoitud ning vähem kui 20 naelaga ei tasu sellesse poodi kuningaperefännil sisse astuda.
Buckingham Palace’i ametlikus meenepoes on müügil peene erikujundusega, ülistiilsed prints Harry ja Meghani pulmapäevaks kujundatud vidinad-pudinad. Huviline saab osta endale koju kaasa pruudibuketi järele lõhnava lõhnaküünla (20 naela), 40-naelase mälestustaldriku või muud kraami – hindadelt pole kokku hoitud ning vähem kui 20 naelaga ei tasu sellesse poodi kuningaperefännil sisse astuda. Foto: Madis Sinivee

Päev enne prints Harry ja Meghan Markle’i tänast pulmapäeva polnud Londoni igapäevaelus erilist peomeeleolu märgata.

Küll aga ei lasknud kaupmehed käest magusat võimalust haarata toimuvast kinni. Kõik mõeldavad ja ka mõeldamatud kohad tuletasid inimestele meelde, et neil päevil tasub kõike teha prints Harry ja Meghani terviseks – alates pärastlõunatee joomisest õhtuse õllepindini välja.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles