Sisukord
Muusika
Tänane leht
23.05.2018
Eesti Päästeamet: Eestis on vähemalt 5000 tuleohtlikku majapidamist Ajaloolane: Anvelti vanaema võttis Nõukogude Liidu kodakondsuse (38) Umbusaldusega silmitsi seisev Taro on osalenud Eesti 200 aruteludes Kaljulaid: lähen Moskvasse, kui Venemaa ratifitseerib piirilepingu (17) Kuidas Sõle spordikeskuse juht altkäemaksu küsis Kalevi staadion osutus liiga kõvaks pähkliks Telliskivi perearstikeskuse patsient lõpetas operatsioonilaual (20) Mees kaitses oma perekonda noa haaranud külalise eest Majandus Tallinna Sadam lubab dividendi 11,5 senti aktsia kohta (1) Välismaa Taani minister nimetas paastuvaid moslemeid ühiskonnale ohtlikuks (6) KOHALIK VAADE. Venezuela on õpikunäide võimu õigustamisest võltsvalimistega Saksa justiitsvõim vaidleb Puigdemonti üle (1) Arvamus Mart Laari järelehüüe Richard Pipesile: vaba maailma eest Martin Kutti: osta ja kõmmuta (2) Peeter Unt: valitsus Est-Fori kasumi suurendamise teenistuses (26) Mart Raudsaar soolapuhujatest: see pole veel kõik (1) Juhtkiri: moodne kapsaleht Postimees 1947. aastal: kommunistide juhtimisel täidavad talupidajad sm. Stalinile antud lubaduse (1) Janek Mäggi: Eesti ei vaja õhukest, vaid tõhusat riiki (6) Erkki Bahovski: käärid Euroopa ja USA vahel Kultuur Siim Aimla surfab džässilaineil Algas kirjandusfestival HeadRead Sport Andres Vaher: Ott Tänak - Kärla fenomen Eesti rallifotograaf langes Portugalis varguse ohvriks. Kallis varustus läks, aga rallikirg jäi Eesti võrkpalli ootab teel unistuste Maailmaliigasse kurviline teekond Tervis Telliskivi perearstikeskuse patsient lõpetas operatsioonilaual (20) Teadus Kalevi staadion osutus liiga kõvaks pähkliks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Siim Aimla surfab džässilaineil 


8 min lugemist
  • Muusik vajab vabal ajal vaikust
  • Klassika saab suured rahad
  • Džäss, mitte jazz!
  • Igasuguna arranžeerimine on nii põnev teema!
Džässmuusik Siim Aimlal on Tallinna lahel tuul purjedes. FOTO: SANDER ILVEST / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Mitmekülgne muusik Siim Aimla on Eesti džässimaastikul tegev juba paarkümmend aastat. Tema tulihingelisust ja teravmeelsust teavad kõik, kes muusikuga koostööd teinud. Mitmete muusikaliste tegevuste kõrval on tema kireks veel meresport. Ise ütleb ta enda kohta: kust tuul, sealt meel! Viidates, et tuul ehk liikuv õhk on tema elus põhiline liikumapanev jõud. See paneb kõlama ta pillid ja viib edasi ka merel.

Tellijale Tellijale

Särava saksofonisti, helilooja ja muusikapedagoogi Siim Aimlaga vestles laulja Hedvig hanson. Peale muusika tuli jutuks ka see tunne, mis valdab Aimlat valgete purjede all ja üks spsetsiifiline keeleprobleem. 

22.05.2018 24.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto